Aayush Jindal Bitcoin’in Bu Hafta Göreceği Seviyeleri Belirledi

Aayush Jindal Bitcoin’in Bu Hafta Göreceği Seviyeleri Belirledi

Bitcoin Haberleri
Mayıs 28, 2020 tarafından koindeks
9
aayush-jindal-bitcoinin-bu-hafta-gorecegi-seviyeleri-belirledi

Bitcoin oldukça büyük bir düşme trendinden kaçındı ve dolar karşısında 8.680 dolarlık bir destekten kurtuldu. Ünlü analist aayush jindal ise: “Bitcoin fiyatı 9 bin doların üstünde işlem görüyor, fakat kuvvetli bir yükseliş başlatmak adına 9 bin 300 doları arındırması gerekiyor.” Açıklamasında bulundu

Bitcoin Güçlü Destek Tabanı Oluşturdu

BTC fiyatı 8 bin 680 dolar seviyesine yakın olan kuvvetli bir destek tabanı oluşturdu. BTC geçtiğimiz zamanlarda ABD doları karşısında oldukça iyi bir toparlanma yaşadı. Bitcoin fiyatı, kısa vadede pozitif bölgeye ulaşmak için 9 bin dolar civarında bir çok önemli direnci yıktı. Ayrıca, 9 bin 100 dolar seviyesinin ve 100 saat basit hareketli ortalamaların üstünde bir yakınlık oldum Fiyat, 9 bin 300 dolarlık direnç bölümüne yakın bir işlem gördü.

BTC Fiyatı Yükselişte

Şu an Bitcoin kazançları pekiştiriyor. Ayrıca 9 bin 100 doların üzerinden işlem görüyor. İlk destek 9 bin 145 dolar seviyesine oldukça yakın. Son yükselişi ise 8.bin 684 dolardan 9 bin 287 dolara olan %23.6 geri çekilme seviyesini temsil ediyor. En nemlisi, BTC ve USD paritesinin saatlik grafiği içerisinde; 9 bin 100 dolar kadar destek ile yükselişte olan bir kanal var. Eğer BTC fiyatı kanal desteğini geçerse, 8 bin 980 dolarlık olan destek seviyesine ya da 100 saatlik olan basit hareketli ortalamaya girebilir.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X