Adam Back Bitcoin Almak İçin En Doğru Zaman Dedi

Adam Back Bitcoin Almak İçin En Doğru Zaman Dedi

Bitcoin Haberleri
Mayıs 28, 2020 tarafından koindeks
19
adam-back-bitcoin-almak-icin-en-dogru-zaman-dedi

Goldman Sachs son yaptığı kamuoyu açıklamasında, müşterilerinin Bitcoin satın almalarını desteklemediğini söylemişti. Bu açıklamanın ardından Blockstream’in CEO’su olan Adam Back, bu zamanın “Bitcoin biriktirmek için doğru bir zaman” olduğunu belirtti.

Bitcoin Yatırımı İçin En Doğru Zaman

Goldman Sachs kısa bir zaman önce müşterilerine dönük bir çağrısı sırasında, kripto paraların mevcut endüstriyel durumlarını göz önünde bulundurarak müşteriler için uygun yatırım seçeneği Bitcoin olmadığını söyledi.

Banka, kripto paraların değişken yapısı ve enflasyona karşı olan bir riskten korunma olabileceği konusunda kanıt eksikliği gibi konular açısından kripto paralardan uzak durma kararlarının sebebi olarak belirtti. Fakat Adam Back, Bitcoin’in sansür potansiyeline sahip kıt bir sanal varlık olduğunu ve şuan bitcoin almak için en iyi zaman olduğunu bildirdi.

Ana Yatırımcılar Bitcoin Satın Almaya Başladı

Kripto para topluluğunun birçok üyesi, Goldman Sachs’ın kendisinin dahi Bitcoin biriktirebileceğini düşünüyor. Bunun sebebi, Bitcoin’in kuvvetli bir eleştirmeni olan bir başka büyük ABD bankası JP Morgan Chase, şuan kripto para birimleri borsalarına bankacılık hizmetlerini sunuyor ve Goldman Sachs bile yakın gelecekte kripto paralara yönelebilir.

Geçtiğimiz zamanlarda, sanal varlığın ünlü eleştirmenlerinden biri olan Wall Street milyarderi Paul Tudor Jones’ın da aralarında bulunduğu bazı ana akım yatırımcıları Bitcoin’i biriktirmeye başladı.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X