Adam Back Bitcoin’in Gücüne Dikkat Çekti

Adam Back Bitcoin’in Gücüne Dikkat Çekti

Bitcoin Haberleri
Haziran 1, 2020 tarafından koindeks
12
adam-back-bitcoin

Ünlü kripto para uzmanı adam back Bitcoin hakkında görüşlerini paylaştı. Back, Bitcoin’in diğer kripto para birimleriyle kıyaslanamayacak derecede güçlü olduğunu açıkladı. Back’ın açıklamaları arasında kriz ortamında tek yatırım yapılacak para biriminin Bitcoin olduğu yönünde söylemleri dikkat çekti.

Bitcoin Satın Alın

Adam Back, koronavirüs sürecinde ekonominin büyük zararlar gördüğünü ve bazı kripto paraların bu dönemde eridiğinden söz ederek Bitcoin alın önerisinde bulundu. İnsanların boşu boşuna etkisiz yatırım araçlarına yönelmek yerine Bitcoin sektörüne girmelerinin daha anlamlı olacağını söyleyen Back, Bitcoin’in benimsemesini istiyor. Bitcoin’i diğer kripto para ve Altcoin’lerle karşılaştıran Back, Bitcoin’in kötü gidişattan etkilenmemesi konusuna dikkat çekti. TRX için açıklamalarda bulunan Back, bu konuda insanların güvensiz oluşlarından söz etti.

Koronavirüs Sürecinde Bitcoin’den Hızlı Yükseliş

Bitcoin’in diğer dijital paralardan farklı olduğunu açıklayan Back, güvenilir yatırım ve birikim için Bitcoin satın alma önerisini yineledi. Adam Back’ın koronavirüs döneminde Bitcoin’in 3.500 dolar seviyesinden 6 bin doların üzerine yükseldiği konusunu da detaylı olarak açıkladı.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X