Akbank Mobil Üzerinden Kripto Borsalara Para Yatırılabilecek

Akbank Mobil Üzerinden Kripto Borsalara Para Yatırılabilecek

Bitcoin Haberleri Kripto Para Haberleri
Eylül 24, 2020 tarafından koindeks
55
akbank

Akbank mobil uygulamasına gelen yeni özellik ile kripto para borsalarına doğrudan para yatırılabilecek. Özellik şimdilik sadece BTCTurk borsası için çalışıyor.

Akbank mobil uygulaması üzerinden anlaşmalı kripto para borsalarına doğrudan para yatırılabilecek. Bu sayede para yatırma işlemleri daha hızlı gerçekleşecek.

BTCTurk ile Başlatıldı

Kripto para borsalarına hızlı para yatırabilme özelliği şimdilik sadece BTCTurk kripto borsası için geçerli. Akbank hali hazırda BTCTurk dışında birçok kripto para borsasıyla çalışıyor. Zaman geçtikçe yeni borsalar eklenebilir.

Para Çekme Özelliğide Mevcut

Mobil uygulama üzerinden sadece para yatırma işlemleri yapılmıyor aynı zamanda para çekme özelliğide mevcut. Akbank mobil uygulaması Türkiye’de en çok indirilen mobil bankacılık uygulamalarından birisi. Bu derecede önemli bir bankanın kripto para farkındalığını edinip, uygulamaya böyle bir özellik getirmesi kripto paranın Türkiye’de daha da yayılacağı ve büyüyeceğin bir göstergesi olarak nitelendirebiliriz.

Kullanım Oldukça Kolay

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra ödemeler kısmına ilk olarak gelmeniz yeterli.

Daha sonra kripto platform işlemlerine tıklamanız yeterli.

Sizden bir sözleşme okumanızı ve onaylamanızı istiyor sistem.

Daha sonra BTCTurk ve daha sonradan eklenebilir olan kripto para borsalarını görüp, hızlı bir şekilde para yatırabilirsiniz.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X