Amerikan Yatırım Bankası Jp Morgan Bitcoin Raporu Yayınladı

Amerikan Yatırım Bankası Jp Morgan Bitcoin Raporu Yayınladı

Bitcoin Haberleri
Mayıs 29, 2020 tarafından koindeks
21
jp-morgan-bitcoin-raporu-yayinladi

Amerikan yatırım bankası jp morgan bitcoin raporu hazırladı. Dev banka tarafından hazırlanan raporda en çok tercih edilen kripto para birimi olan bitcoin’in işlem görme oranının olması gerekenden %25 daha düşük olduğu ifade edildi.

Morgan Analistinden Bitcoin Ra poru

Yatırım bankası Morgan’ın analisti tarafından yayınlanan bitcoin raporunda 12 Mayıs günü gerçekleşen halving sonrasında bitcoinin işlem fiyatının olması gereken fiyat olmadığı belirtildi. 6.25 değerinde işlem gören btc’nin olması gerekenden yaklaşık %25 daha düşük olduğu belirtildi. Hazırlanan rapora göre bitcoinin işlem görme fiyatının 11500 dolar civarında olması gerekiyor.

Yatırım Bankasının Bitcoin’e Bakış Açısı Değişti

Amerikan yatırım bankası bitcoine karşı olumsuz görüş içindeydi. Bu sebeple de geçmişte bitcoinin riskli olduğuna dair raporlar yayınladı. Bunun dışında halving öncesi dönemde banka analisti tarafından hazırlanan raporda bitcoinin işlem görme fiyatının yüksek olduğu ifade edildi. Ancak bu son rapor bankanın bitcoine bakış açısının olumlu yönde değiştiğini ortaya serdi. Bunun üzerine de bankada diğer analistlerin beklentilerine benzer bir işlem görme fiyatı beklentisinin olduğunu gösteren bir rapor yayınlandı.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X