AXS Tüm Zamanlar Zirvesiyle Rekor Kırdı

AXS Tüm Zamanlar Zirvesiyle Rekor Kırdı

Altcoin Haberleri Kripto Para Haberleri
Ekim 2, 2021 tarafından Mavi Neptün
90
AXS-Tum-Zamanlar-Zirvesiyle-Rekor-Kirdi-

Piyasanın toparlarlanmasıyla Axie Infinity yeni rekoruna doğru koştu. Ayrıca Airdrop ve AXS için stake işlemini başlatması kripto para birimini olumlu yönde ciddi şekilde etkiledi. Kısa sürede Airdrop açıklamasıyla kısa sürede destekl alan platform fiyatlandı. 119,90 ile tüm zamanlar zirvesini görmüş oldu. Sadece 1 gün içinde yüzde 50’lik artış yaşadı.

Airdrop’lar kripto piyasasının son zamanlarda ciddi şekilde etkiliyor. Airdrop açıklayan birçok coin önemli fiyatlanma yaşıyor. Ancak Axie Infinity sadece airdrop ile fiyatlanmadı. Stake işlemlerini açması ve piyasanın iyi gitmesi fiyatını önemli ölçüde etkiledi. Piyasanın düzeltme yaşadığı anda 60 dolara kadar gerileyen AXS çabuk toparlandı.

Axie Infinity’de son 1 aylık grafiğe baktığımızda 50 dolara kadar düştüğünü görüyoruz. Buradan çıkış yaşayan kripto para birimi 2 kattan fazla değerlendi. 90 gün içinde yüzde 1.200, 30 gün içinde yüzde yüz, son 1 hafta içinde ise yüzde 70’lik artış yaşadı. AXS’nin piyasa değeri ise 6 milyar doları geçti. Son 24 saat içinde 4 milyar doların üzerinde yatırım aldı.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X