Başkanlığa Aday John Mcafee Bir İddia Ortaya Attı

Başkanlığa Aday John Mcafee Bir İddia Ortaya Attı

Bitcoin Haberleri Kripto Para Haberleri
Mayıs 4, 2020 tarafından koindeks
6
john-mcafee-bir-iddia-ortaya-atti

Amerika Birleşik devletlerinde başkanlığa aday olan John Mcafee bir iddia ortaya attı. Bu iddia bitcoinin yaratıcısı olan Satoshi Nakamoto ile ilgili oldu. Mcafee yaptığı incelemeler sonunda Satoshi hakkında bir çıkarımda bulunduğu anlattı.

İsmini Tespit Etti

Aday Mcafee verdiği röportajda bitcoinin tanıtılması için bir araya gelen ve 15 kişiden oluşan ekibi incelediğini anlattı. Yaptığı bu inceleme sonrasında da karşısına ismin bariz bir şeklinde çıktığını ve bulduğu bu isimden de %99 oranında emin olduğunu söyledi. Kendisi gibi detaylı inceleme yapan herkesin inceleme sayesinde ismi tespit edebileceğini anlattı.

Telefonla Görüştü

Satoshi Nakamoto olduğunu düşündüğü kişiye telefonla ulaştığını söyleyen Mcafee yaptığı görüşmenin detaylarından da bahsetti. Ulaştığı isme Nakamoto olduğunu düşündüğünü ve bununu açıklayacağını belirttiğini ancak telefondaki kişinin yanılma payının olacağından bahsettiğini vurguladı.

Ayrıca ismi açıklama durumunda Nakamoto olan kişinin hayatının tehlikeye gireceğinden bu sebeple ölebileceğinden bahsettiğini anlattı. İsimde yanılma ihtimalide olduğu için bir insanın ölümüne neden olma ihtimalinden dolayı ismi açıklama kararından vazgeçtiğini anlattı. Bu konuda da konuştuğu kişiye söz verdiğini söyledi. İsmi merak edenlerinde kendisi gibi inceleme yapması durumunda aynı isme ulaşacaklarını belirtti.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X