Bilim Adamı Ben Livshits, Zilliqa’ya CEO Olarak Katıldı

Bilim Adamı Ben Livshits, Zilliqa’ya CEO Olarak Katıldı

Altcoin Haberleri
Ekim 20, 2021 tarafından Merteren Alkis
44
ben-livshits-zilliqa

Blockchain platformu olan Zilliqa, yaptığı açıklamaya göre eskiden Brave şirketinde çalışan bilim adamı Ben Livshits  CEO olarak işe aldı.

Ben Livshits , Zilliqa ‘dan önce son dört yılını, yerleşik bir kripto cüzdanına sahip, mahremiyete öncelik veren Brave Browser’ı geliştiren bir şirket olan Brave’de geçirdi. LinkedIn profiline göre , şirketin gizlilik, ölçeklenebilirlik ve performansa odaklanan araştırma bölümünü kurdu ve araştırmalar yaptı.

Brave’den önce, Londra Imperial College’da çoğunluğu doçent olarak beş yıl geçirdi. Blockchain teknolojisi ve mahremiyet gibi konuları ele alarak blockchain teknolojisinin gelişmesine katılar sundu. Ayrıca Livshits, Microsoft’ta araştırmacı olarak 10 yıl çalıştı.

Zilliqa Ne İşe Yarıyor ?

Zilliqa, saniyede yüksek sayıda işlem elde etmek için parçalamayı kullanmaya odaklanan bir blok zinciridir. Ağ parçalara bölünerek, blok zinciri verilerinin depolanmasını birden fazla düğüm grubuna böler.

Livshits, Ziliqa’yı daha fazla veri odaklı olması için çalışmalar yapacak.

Ziiliqa son 24 saatte $52,087,999.10 hacim toplayarak %1 oranında geri çekilme ile $0.0921 işlem görüyor. Tüm zamanların en yüksek seviyesi olan $0.2563 ‘dan %65 oranında düşüş yaşadı.

 

 

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X