Binance 13 Altcoin İçin İşlem Durdurulacağını Duyurdu

Binance 13 Altcoin İçin İşlem Durdurulacağını Duyurdu

Kripto Para Haberleri
Mayıs 8, 2020 tarafından koindeks
13
binance-13-altcoin-icin-islem-durdurulacagini-duyurdu

Kriptokoin.com Dünyada lider olan Bitcoin ile Kripto sanal para olarak geçen Binance bir bildiri yaptı. Borsa 13 altcoin ikilisinin işlem tahtasını kapatacağını açıkladı.

Borsadaki İşlemleri Durduruldu

Borsadaki işlem kapasitesi büyüklüğü ile dünyada lider olarak bilinen Bitcoin ile Kripto dijital para borsa ismi ile bilinen Binance yakın zamanda on üç altcoin çiftinin dijital sistemlerinden kaldıracağını bildirdi. Borsanın yayınladığı haberdeki açıklamaya göre bu sanal kripto olan para çiftinin yarın Türkiye saati ile Öğleden sonra 15.00 itibari ile dijital platformdan kaldırmış olacak. Borsada yer alan haberde resmi olarak yer alan açıklamalar şöyle;

Binance, yarın (09.05.2020 tarihinde)Türkiye saati ile aşağıda bilgisi verilen ve borsada işlem gören çiftler için işlem yapma hizmetlerini kaldırma ve durdurma işlemi yapacaktır. Bu çiftler; AMB/ETH, XEM/BNB, NXS/ETH, NEO/PAX0, AST/ETH, APPC/ETH, QTUM/BNB, TFUEL/BNB, BAT/TUSD, SYS/ETH, STRAT/BNB, INS/ETH. İşlem kullanıcıları sırası ile yazılan çiftler ile ilgili Binance platformunda yer alan öbür çiftlerde alım ve satım yapılabileceğinin unutulmamalıdır. Anlayışınız için teşekkür ederiz, denildi.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X