Binance Kripto Para Çekme İşlemlerini Durdurdu

Binance Kripto Para Çekme İşlemlerini Durdurdu

Kripto Para Haberleri
Kasım 1, 2021 tarafından Merteren Alkis
132
binance

Binance, müşterilerin kripto varlıklarını geri çekmelerini geçici olarak durdurdu. Önde gelen kripto para borsası Binance, güncellemeyi Pazartesi günü bir tweet ile duyurdu ve “büyük bir birikim nedeniyle” tüm kripto para çekme işlemlerini devre dışı bıraktığını açıkladı.

Gönderi, ekibin “öncelikle üzerinde çalıştığını” ekledi ve rahatsızlıktan dolayı özür diledi.

Borsa geçmişte benzer sorunlar yaşadı. Kripto para birimine ilginin en yüksek olduğu dönemlerde, Binance ve diğer merkezi borsalar aşırı yükten zarar gördü ve çoğu zaman kullanıcıları kilitledi veya fonlarını çekemedi. Piyasa 19 Mayıs 2021’de büyük bir çöküş yaşadığında Binance, Coinbase ve diğer borsalar geçici olarak çöktü ve fiyatlar düşerken birçok kullanıcı varlıklarına erişemedi. Binance, o sırada tüccarlara milyonlarca dolar zarar vermekle suçlandı; İsviçreli dava finansmanı grubu Liti Capital, etkilenen tüccarlar adına borsaya dava açmak için o zamandan beri 5 milyon dolar topladı.

Benzer bir senaryoda, Coinbase ve diğer büyük borsa kullanıcıları, Shiba Inu tüm zamanların en yüksek seviyelerine yükselirken geçen hafta kesintiler bildirdi . Binance, “büyük bir birikim” belirtmenin ötesinde bugünün sorununu henüz ayrıntılı olarak açıklamamış olsa da, Shiba Inu gibi meme paralarına artan ilgi, güncellemeyi açıklayabilir.

Binance para çekme işlemlerini durdurmuş olsa da, Coinbase ve diğer merkezi borsalar normal şekilde çalışıyor gibi görünüyor.

Güncelleme: değişimi söz konusu o göndermeden önce, yaklaşık 25 dakika sonra kripto para çekme devam olduğunu bir başka güncelleştirme bir kez daha onları kapalı olduğunu duyurdu. Para çekme işlemleri, yazma sırasında hala devre dışı durumda.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X