Binance, SHIB-DOGE Ticaret Çiftini Başlatıyor

Binance, SHIB-DOGE Ticaret Çiftini Başlatıyor

Altcoin Haberleri
Kasım 1, 2021 tarafından Merteren Alkis
117
binance-doge-shib

Yatırımcılar artık kripto para piyasasında nihai memcoin’i belirleme savaşında SHIB doğrudan DOGE  karşı takas edebilirler.

Memecoinler, kripto para piyasasında merkez sahneyi işgal etmeye devam ediyor. Konuşmaların çoğu hala Dogecoin, Shiba Inu (SHIB), Floki Inu (FLOKI) ve benzerlerinin performansına odaklanıyor. Şimdi Binance, bir SHIB/DOGE ticaret çifti ekleyerek iki memecoin pazar liderini birbirine düşürmeye karar verdi.

SHIB ve DOGE Arasındaki Savaş

Tüm bunlar başladığında ortalıkta olmayanlar için Shiba Inu (SHIB), 2020’de DeFi Summer’ın patlamasıyla yaratıldı. Resmi web sitesi kripto para birimini “Dogecoin katili” olarak adlandırdı ve sonunda ikisini sabitleyecek bir proje yarattı. Twitter’ın birbirine karşı en tutkulu toplulukları.

Shiba Inu oluşturulduğunda, kripto para birimi Dogecoin’in piyasa değerinin çok küçük bir kısmına sahipti ve pek çok insan bunun bir gün ilk 10 kripto para biriminde yer almak için çalışan milyarlarca dolarlık bir proje olacağını beklemenin gerçekçi olduğunu düşünmedi.

Yine de, kriptoda her şeyin mümkün olduğunu bir kez daha hatırladık ve Kasım 2021’de buradayız – Shiba Inu’nun toplam piyasa değeri 40 milyar doların üzerinde ve Dogecoin’in üzerinde yer alıyor, 9. en büyük kripto para biriminin amacı olan DOGE’yi öldürme yolunda tam gaz ilerliyor.

Doğal olarak bu, bazılarının SHIB lehine, diğerlerinin ise DOGE’yi savunduğu toplulukları birbirine karşı sabitledi. Ve tüm bunların ortasında, dünyanın önde gelen kripto para borsası, kan davasından tam olarak yararlanmaya çalışıyor.

Binance, SHIB-DOGE Ticaret Çiftini Ekliyor

1 Kasımda yapılan duyuruya göre Binance, SHIB/DOGE ticaret çifti için tam olarak 08:00 UTC’de alım satıma başlayacak.

Diğer herhangi bir kripto para ticaret çifti gibi, bu da SHIB fiyatı DOGE’nin fiyatına göre arttığında ve bunun tersi olduğunda yükselecektir.

 

Burada daha ilginç olan şey, bunun spekülatörlerin her iki kripto parayı birbirine karşı doğrudan ticaret yapmasına izin vermesi ve ayrıca birinin diğerine göre değerini ortaya çıkarmasıdır. Bu, Bitcoin ve Ethereum boğaları arasındaki rekabete benzer, ancak elbette tamamen farklı bir ölçekte bir rekabete zemin hazırlıyor.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X