Binance’in 1 Milyar Dolarlık Fonundan Sonra BNB Atağa Geçti

Binance’in 1 Milyar Dolarlık Fonundan Sonra BNB Atağa Geçti

Altcoin Haberleri
Ekim 15, 2021 tarafından Merteren Alkis
47
binance-coin-bnb-fiyat

Binance Coin (BNB) son fiyat artışı, kripto para birimi danışmanlık ve eğitim platformu Eight Global’e göre, grafikte 500 dolarlık yukarı doğru bir hedef gösteren olası bir grafik çizdi .

Görünüşe göre BNB destek ve direnç seviyelerinin sınırları içinde kalıyor, bu da mevcut destek bölgesi tutmaya devam ederse fiyatın büyük olasılıkla 500 dolara ulaşana kadar yükselmeye devam edeceğini gösteriyor.

Eight Global özellikle şunları tweetledi:

BNB, grafikte gösterildiği gibi destek ve direnç seviyelerine saygı gösteriyor. Mevcut destek bölgesi tutmaya devam ederse, fiyat muhtemelen ~ 500 dolara kadar devam edecek.

bnb

Özellikle, BNB başlangıçta 450 ile 470 USDT arasında dirençle karşılaşıyordu; ancak bu seviye artık destek olarak kabul edildi ve bu da para biriminin 500$ seviyesinin üzerine çıkabileceğini gösteriyor.

Binance Coin (BNB) Fiyat

CoinMarketCap.com’a göre şu anda BNB, son 24 saatte %3 düşüş ve önceki yedi güne göre %6,36 artışla 462,61 dolardan işlem görüyor.

Toplam piyasa değeri 77,2 milyar dolar olan Binance Coin, şu anda  değer açısından Bitcoin ( BTC ) ve Ethereum’dan ( ETH ) sonra en değerli  üçüncü kripto para birimi durumunda.

Binance’in  12 Ekim’de Binance Akıllı Zinciri (BSC) ve daha geniş blok zinciri sektöründe daha  fazla faaliyeti teşvik etmek için 1 milyar dolarlık bir fon başlattığının bildirilmesinin ardından  BNB, 24 saatten kısa bir sürede neredeyse %20 artarak önemli kazançlar elde etti.

Binance’in 1 milyar dolarlık genişleme fonunun duyurusunun, yatırımcının kripto para birimine olan güvenini arttırdığı ve bu da BNB talebinde önemli bir artışa neden oldu.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X