Analist Açıkladı: Bitcoin 100.000 Dolarda Sabitlenecek

Analist Açıkladı: Bitcoin 100.000 Dolarda Sabitlenecek

Bitcoin Haberleri
Ekim 15, 2021 tarafından Ömer Dursun
77
bitcoin-100-000-dolar

Bitcoin 100.000 dolar olur mu? JPMorgan CEO’su Jamie Dimon, son zamanlarda Bitcoin’in değersiz olduğunu söyledi. Morgan Stanley CEO’su James Gorman Perşembe günü kripto paranın bir heves olmadığını, ancak fiyatların görünümünden emin olmadığını aktardı.

Fidelity’nin küresel makro direktörü Jurrien Timmer, Bitcoin için daha net fikirli: 2023 yılına kadar 100.000 dolar.

Bitcoin 100.000 dolar olur mu?

Timmer, Yahoo Finance Live’da yaptığı açıklamada, “Bitcoin’deki bu yükseliş, momentum avcılarının yardımı olmadan geldi, bu bence iyi bir işaret çünkü Bitcoin’i yükselten başka bir şey olduğu anlamına geliyor. Ayrıca bu, Bitcoin ve ağı için temel talebin olduğunu gösteriyor.” dedi.

vitalik-buterin-bitcoin-ethereumBitcoin fiyatları, daha fazla kurumsal benimseme umutları ve SEC’in yakında yeni Bitcoin ETF’lerini imzalama potansiyeli ile bu yılın Mayıs ayından bu yana görülmeyen seviyelere geri döndü. Bitcoin fiyatı 57.000 dolar ile küresel olarak düzenleyici korkuların körüklediği Temmuz ayının sonundaki en düşük seviyelerinden yaklaşık %80 arttı. Bitcoin fiyatı yalnızca Ekim ayında yaklaşık %18 arttı.

Diğer kriptolarda da yükseliş hareketleri görülüyor. Shiba Inu ve Ethereum geçen ay sırasıyla %328 ve %12 arttı.

Timmer, boğaların kriptoyu geri almasının, fiyatların her gün artacağı anlamına gelmediği konusunda uyarıyor. Özellikle olası düzenlemeler etrafında, manşetlere dayalı bir pazar olmaya devam ettiği için kriptoda hala uçucu dalgalanmalar olabilir.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X