Bitcoin 11 Eylül 2020 Teknik Analiz

Bitcoin 11 Eylül 2020 Teknik Analiz

Bitcoin Haberleri Kripto Analiz
Eylül 11, 2020 tarafından koindeks
20
btcusd

Son günlerdeki borsalarda, altında ve kripto paralardaki satış baskısı artmıştı. Bugünlerde artık toplanması bekleniyor. Bitcoin fibonacci desteğinin altına sarkmıştı fakat şu anda o desteği direnç haline getirdi. 10.600 seviyesinin üstüne geçtiğinde yeniden fibonacci kanalına girdiğini belirtebiliriz. İlk hedef 12.000 dolar seviyesi olabilir.

Trend desteğinde durmaya devam eden Bitcoin şu saatlerde 10.315 dolar seviyesinde. Bir çanak hareketi yapıp eski yerine geri dönebilir veya desteği aşağıda kırabilir. Şu anda 8 günlük hareketli ortalaması olan 10.261 dolar seviyesinin üstünde. Burada kalmaya devam etmesi pozitif.

Sermaye Piyasası Kurulu tarafından yayınlanması istenen uyarı:

Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X