Bitcoin 20.000 Dolar Sınırında

Bitcoin 20.000 Dolar Sınırında

Bitcoin Haberleri
Kasım 7, 2020 tarafından Bülent Keçeci
14
Bitcoin 20.000 Dolar Sınırında

Bitcoin günlük ortalama %9 oranında yükseldi ve halen piyasada yükselmeye devam ediyor. Bitcoin piyasasında en büyük kazanç oranlarının yaşandığı bu zamanlarda büyük kazançlar elde etmek mümkün. Günün başında 16 bin dolar seviyesinde işlem gören Bitcoin sanal para piyasası, New York borsasının işleme devam ediyor olması nedeniyle yükselmeye devam ediyor. Bitcoinin boğa piyasasına geçmiş olması bir yandan mutlu ederken diğer yandan yatırımcıları açgözlü olmamaları için uyarıyor.

Bitcoine Alternatif Para Birimi Doğdu

Bitcoin en çok kazandıran sanal para birimi haline geldi. Gün itibari ile 20.000 dolar sınırına dayanan Bitcoin yakın zamanda daha da yükselmeye devam edecek gibi. Korkulan şey ise olası bir boğa düşüşünün yaşanmasıdır. Bu nedenle alternatif bir sanal para birimi doğdu. LTC olarak bilinen Litecoin, Bitcoinden sonra en çok kazandıranların başında geliyor. Bir adet Litecoin ortalama olarak 55 dolardan işlem görüyor. Günlük %5 oranında artış ile Bitcoinden sonra en fazla değer kazanan para birimi olarak tercih edilebilir.

Boğa Düşüşüne Halen Zaman Var

Boğa piyasası nedeniyle yatırımlarda ilk sırada yer alan Bitcoin piyasasının boğa düşüşü için halen zaman olduğu yönünde açıklamalar yapılıyor. Bitcoinin 20.000 dolar sınırında olması yatırımcıları sevindirse bile boğa gerilemesi korkutuyor. Bu nedenle Litecoin para birimine yapılan yatırımlarda normalden fazla artış söz konusu.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X