Bitcoin Alan Yeni Ünlü İsim

Bitcoin Alan Yeni Ünlü İsim

Kripto Para Haberleri
Ekim 15, 2020 tarafından Bülent Keçeci
100
Bitcoin Alan Yeni Ünlü İsim

BTC Inc bünyesinde CEO görevinde bulunan David Bailey, Bitcoin satın alan ünlüler arasına Lance Armstrong’un da katıldığını belirtti. Bailey bir tweet aracılığıyla 10 milyon Satoshi bulunan bir cüzdanın nasıl yaratıldığını anlattı. Armstrong’un doğrulaması olan Twitter hesabı bu tweette etiketlenmiş olsa da yazının oluşturulduğu zaman itibariyle bisikletçi bu konuda bir paylaşımda bulunmadı.

Bitcoin
Bitcoin

Oldukça Ciddi BTC Yatırımı Yapan Lance Armstrong

Günümüzde Bitcoin her alanda ilgi çekici bir hale geldiği için ünlü isimlerin birçoğu da bu konuda bir adım atarak bu alanda yatırımlarda bulunuyorlar. Lance Armstrong’da bunlar arasında yer alan ünlülerden biri olarak ön plana çıkıyor.

Birçok analist Lance Armstrong’un sahip olduğu 10 milyon Satoshi için oldukça büyük yatırım değerlendirmesinde bulundu. Matt Odel bir Twitter kullanıcısı olarak Lance Armstrong’u Bitcoin kapsamında önemli bir kampanyanı insanı olarak tanımladı.

Matt Odel değinmiş olduğu konuda Lance Armstrong’un şu an itibariyle Microstrategy’den çok daha fazla bir Bitcoin parasını elinde bulundurduğunu söylüyor. Bilindiği üzere Microstrategy Bitcoin’e tam 425 milyon dolarlık bir yatırım yapmıştı. Matt Odel’in yeni belirttiğine göre Armstrong BTC varlıklarını kendisine özel bir cüzdanda muhafaza eder ve üçüncü kişilerin buna erişme olanağını minimuma indirir.

Lance Armstrong Kim?

Lance Armstrong 16 yaş gibi genç bir dönemde iken triatlon sporuyla ilgilendi. Ulusal alanda iyi başarılar elde etti. Fakat daha sonra bu alanı değiştirerek bisikletçi oldu. 1996 yılında kendisine kanser teşhisi konulmasıyla birlikte hayatı daha farklı bir döneme girdi. Ameliyat ve terapilerle bu kanseri 1997 yılında atlatmayı başardı.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X