Ünlü Analist Tarih Verdi: Bitcoin Altı Haneye Ulaşacak

Ünlü Analist Tarih Verdi: Bitcoin Altı Haneye Ulaşacak

Bitcoin Haberleri
Ekim 30, 2021 tarafından Ömer Dursun
115
bitcoin-alti-haneye-ulasacak

Bitcoin altı haneye ulaşacak mı? En iyi kripto yorumcusu ve blockchain analisti Willy Woo, Bitcoin’in boğa piyasasının son birikimdeki baskıyı takiben bir yıl daha uzayabileceğini söylüyor.

Preston Pysh’in ev sahipliği yaptığı “Bitcoin Fundamentals” podcastinin bir bölümü için yapılan röportajda Woo, uzun vadeli Bitcoin akümülatörlerinin, özellikle önceki boğa döngüleriyle karşılaştırıldığında, her zamankinden daha zengin olduğunu kaydetti.

Bitcoin Altı Haneye Ulaşacak

Woo, yüksek net değerli yatırımcıların bolluğunun Bitcoin’in fiyat görünümü için olumlu olduğunu ve BTC üzerinde uzun vadeli uzatabilecek önemli miktarda satın alma baskısı oluşturduğunu söyledi.

Woo’ya göre, önceki nesil Bitcoin sahipleri, geçen yılın dördüncü çeyreğinde, fiyatı birikimle daha da yükselten “yüksek net değerli alıcılar” ile değiştirildi.

Woo, yeni yatırımcıların Bitcoin fiyatını 100.000 doları geçeceğini tahmin etti:

“Bu yatırımcılar aile ofisleriydi, bir seferde 1 milyon dolarlık risk gibi önemli miktarda satın alan yüksek net değerli bireylerdi. Yani perakende değillerdi ve satın alıyor, alıyor ve alıyorlardı.

Bu yılın ilk yarısında satın alınan tüm yeni adamların artık uzun vadeli sahip oldukları ve zirvede oldukları noktadayız. Bizi altı haneli seviyeye götürmek için gerekli olan kilitlenmeyi sağlıyorlar.”

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X