Bitcoin Analisti Peter Brandt Önemli Tahminlerde Bulundu!

Bitcoin Analisti Peter Brandt Önemli Tahminlerde Bulundu!

Bitcoin Haberleri
Mayıs 28, 2020 tarafından koindeks
14
peter-brandt-onemli-tahminlerde-bulundu

Bitcoin kripto parasındaki farklı değişimler üzerindeki yapılan incelemelerin gereksiz olduğunu öne süren Peter Brandt, asıl önemli olan noktanın gerçek fiyat değeri olduğunu belirtiyor. Dünyanın en önemli analistleri arasında yer alan Brandt, kripto paralar arasında lider konumda bulunan ve üzerindeki gelişmeler merak edilen Bitcoin hakkındaki tahminlerini paylaştı. Brandt’a göre para birimi üzerindeki tüm göstergeler, gerçek fiyattan ortaya çıkıyor.

Dikkat Çekici Bitcoin Tahminleri

Dünyadaki önemli para birimleri üzerinde araştırmalar ve tahminlerde bulunan analistlerden biri olan Peter Brandt, bitcoin üzerindeki tahminlerine devam ediyor. Brandt’a göre para birimindeki tüm döngünün tahmin edilebilmesi için varlığın gerçek fiyatına odaklanılması gerekiyor. Fiyatın gittiği noktayı ön görebilmek için gerçek fiyat en güçlü sinyalleri verecektir. Yatırımcıları yanlış yönlendirecek göstergelerin kullanılmasının hatalı olduğunu söylüyor.

Brandt: Bitcoin değeri her gün değişmez!

Fiyatlar üzerindeki hareketliliği günlük olarak takip etmenin bir şey kazandırmayacağını öne süren Peter Brandt, sonraki hamleler hakkında tahmin yapmak için günlük grafiğin ipucu vermeyeceğini söylüyor. Sadece çaylak yatırımcıların günlük hareketlere bakarak hamle yaptığını söyleyen analist, Bitcoin pazarındaki değişimlerin uzun vadeli olacağını vurguluyor.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X