Bitcoin Analistlerine Göre Bitcoin Tehlikeli Bir Yerde Duruyor!

Bitcoin Analistlerine Göre Bitcoin Tehlikeli Bir Yerde Duruyor!

Kripto Para Haberleri
Ekim 3, 2020 tarafından koindeks
33
bitcoin-ne-olacak

Kripto para piyasalarında faaliyet gösteren uzman analistler ortak bir noktada buluştu. Bitcoin tehlikeli bölgede duruyor olabilir.

Bitcoin fiyatı üzerine analiz yapan uzmanlar, Ekim ayına düşüş ile giren Bitcoin için kötü bir senaryo başlangıcı olabileceğini düşünüyorlar. Bitcoin’in tehlikeli sularda yüzdüğünü düşünüyorlar.

Twitter üzerinden yatırımcılarla buluşan analistler, Bitcoin fiyatı için yatırımcılara temkinli ve dikkatli olmaları gerektiğini söylüyorlar.

George isimli bir Bitcoin yatırımcısı ve aynı zamanda kripto para analisti, Bitcoin için olabilecek bir senaryoyu şu şekilde çizdi:

Bitcoin Ne Olacak?

10.830 dolar seviyesinde portföyünün yarısını short yani kısa pozisyona çeviren yatırımcı, 10.000 dolara doğru bir düşüş görebiliriz. Temkinli olmakta fayda var dedi.

Daha birçok yatırımcı ve analist 10.400 dolar altında Bitcoin için pek iyi şeyler düşünmüyor. Gündem haberleri, dolar endeksinin gidişatı, pandemi ve teşvik paketleri. Başta altın ve kripto paralar olmak üzere tüm piyasalarda dalgalanmalara yol açıyor. Her ne yatırım yapılırsa yapılsın özellikle bu geçtiğimiz dönem içerisinde iki kat dikkatli olmakta, para kazanmaktan daha çok paramızı korumaya çalışmakta fayda var.

Çok yakında Koindeks olarak  detaylı bir Bitcoin teknik analizle yeniden karşınıza geleceğiz. Beklemede kalın! Sağlıkla kalın.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X