Bitcoin Boğa Koşusu Duruyor Mu? BTC Gelişmelerinde Son Durum Ne?

Bitcoin Boğa Koşusu Duruyor Mu? BTC Gelişmelerinde Son Durum Ne?

Bitcoin Haberleri Kripto Para Haberleri
Nisan 28, 2020 tarafından koindeks
47
bitcoin-boga-kosusu-duruyor-mu

BTC, kuşku yok ki uzun vade neticesinde yükselişini sürdüyor. Fakat, kısa süreçte bitcoin boğa koşusu senaryoları tamamıyla farklı olabilir. Bu yüzden BTC tarafından Mayıs 2020 kapsamına göre öncelikle 9 bin dolar bandını geçebilme olasılığı çok düşük durmasına rağmen, net olarak imkansız değil.

BTC Analizleri ve Fiyat Tahminleri

Bitcoin nezdinde bakılacak olursa; gün vakitlerinde ki değişimler tam anlamı ile 7.655 dolar alt bandı ile 7,813 üst seviyesini görüyor. Haftalık dilimler incelendiği takdir de günlere göre daha net artışta olduğu görülüyor. Hal böyle olunca uzun zaman dilimlerine göre giderek artışlara yol açacağı tahminler kapsamında yer alıyor.

Kısa ve Günlük Dilimlerdeki Eğilimler

Uzmanlar tarafından açıklanan beyanlara göre ortaya çıkan günlük grafikler; BTC’nin Bollinger Bantlarındaki üst seviye spektrumlarında seyrettiği dile getirildi. Dalgalanmaların ise yükseldiği dile getirildi. Ayrıca Nisan kapsamındaki işlemler için direnç bölgeleri 7,800 ile 8,500 dolar aralığında yol alıyor. Sonuç olarak dalgalanmaların pozitif eğilime yöneleceği aktarıldı.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X