Bitcoin Dolar Karşısında Büyük Bir Dirençle Karşı Karşıya

Bitcoin Dolar Karşısında Büyük Bir Dirençle Karşı Karşıya

Bitcoin Haberleri
Temmuz 14, 2020 tarafından koindeks
15
bitcoin-dolar-karsisinda-buyuk-bir-direncle-karsilasacak

Bu aralar Bitcoin Dolar Karşısında Büyük Bir Dirençle Karşı Karşıya kalmış durumda. 9.3- 9.4 dolar civarında seyreden bitcoin, ünlü analistlerin bazılarına göre bundan sonraki büyük hareketine hazırlık aşamasında. Bundan sonraki süreçte bitcoin, güçlü bir atak yaparak 9.3 doların üzerine çıkabilir ya da sert bir düşüşle 9.1 doların altında da seyredebilir.

İşte Bitcoin Öngörüleri

Bazı bitcoin analistlerine göre, bitcoin seviyesi bu civarda yani 9.3 dolar civarında seyretmeye devam ederse bundan sonrası için bitcoin için senaryo kötü. 9.3 dolar civarında direnci çok uzun sürmeyeceğe benziyor.

Yakın zamanda BIT için negatif bir kırılma riski görünüyor. Hatta bu kırılma baya sert olacağa benziyor. Analistler, destek bölgesinin dahi altında kalacak seviyelere kadar ciddi bir gerileme olma riskinin fazla olduğundan bahsediyor. 9.12 dolarlık desteğin bile altına gerileyerek 9.0 dolar civarına bile düşmesi ön görüler arasında şu aralar. Destek analistlerine göre ise bundan sonrası için destek 9.00 dolar seviyesine gerileyecek. Sonrasında 8.8 dolarlık pilot destek seviyesi ile bile devam edebilir.

Başka bir teoriye göre ise BTC’yi bambaşka bir tablo bekliyor. Bazı analistlere göre bir sonraki dönemde yine direnç devam edecek. Ve BIT 9.3 dolar seviyesinde seyredecek.

Beklenilen Bitcoin Seviyeleri

Bitcoinde güçlü bir sıçrayış için, 9.3 dolar, 9,33 dolar, 9.36 dolar gibi direnç düzeylerinde seyretmeli diyor bazı analistler. Hatta 9.4 dolar civarında bir pilot seviyeye ulaşması, bundan sonraki büyük sıçrayışları için kapı aralar nitelikte olur.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X