Bitcoin Fiyatı 300 Bin Dolar Bazını Görebilir

Bitcoin Fiyatı 300 Bin Dolar Bazını Görebilir

Bitcoin Haberleri Kripto Para Haberleri
Nisan 24, 2020 tarafından koindeks
14
Биткоин и долларовые банкноты. Сараево, 27 сентября 2017 года. REUTERS/Dado Ruvic/Illustration

Yatırım danışmanı olan Preston Pysh, Mayıs ayında meydana gelecek halving’den ötürü bitcoin fiyatı 300.000 dolara ulaşabileceği bilgisini verdi. Pysh açıklamasında;

“Bir sonra ki seviyesinin 80 bin yahut 100 bin dolaylarında olduğunu düşündüğümü net bir şekilde söyleyebilirim.Doğrudan veya dolaylı fark etmeksizin bu seviyeye geçecektir.

Ana Etken Elektrik Gücü

Pysh, elektrik harcamalarının fiyat kapsamında itici güce yol açacağını söylüyor. Bu sebepten ötürü BTC’nin 30 ile 60 gün sonra başka kulvarda bir koşuya başlamasını umuyor. Warren Buffett bilir lişisi ve uzmanı olan Pysh, şimdiye dek herhangi BTC hissesine sahip olmadığını açıklamıştı.

Altın Kurunda Durumlar Ne Olacak

Ocak ayı başından itibaren yeni korona virüs tüm dünyaya sıçrayan bir pandemiye dönüşmeden önce, Bitcoin’in diğer döviz ve altın kuruna göre önemli ölçüde yüksek etkileşim göstereceğini öngördü. Ayrıca altın kurunda son dönemlere göre 7 yılın en yüksek bazına ulaşırken, BTC henüz bu seviyelere yetişemedi. Fakat ham petroldeki düşüşlerin dövizi parçalayacağı ve bitcoinin bu durumdan bir şekilde sıyrılıp fırsatı değerlendireceği düşünülüyor.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X