Bitcoin Fiyatı 9.000 Doları Bulurken 160 Milyon USDT Piyasaya Sürüldü

Bitcoin Fiyatı 9.000 Doları Bulurken 160 Milyon USDT Piyasaya Sürüldü

Bitcoin Haberleri Kripto Para Haberleri
Nisan 30, 2020 tarafından koindeks
28
bitcoin-tether

Bitcoin (BTC) son 24 saatte hızlandı ve haberler yayına hazırlanırken 9,400 doların üzerine çıkmayı başardı. ABD dolarına sabitlenmiş olan stabil kripto para Tether (USDT), bir çılgınlık içinde.

Whalebot Alerts, Tether’ın son 24 saat içinde iki işlem boyunca 160 milyondan fazla yeni para çıkardığını bildirdi. Bitcoin 8.000 doların üstünde işlem yaparken, önce 60 milyon USDT piyasaya sürüldü. Bitcoin 8.500 dolarlık limiti geçtikten sonra piyasaya 100 milyon USDT eklendi.

Bu arada, Binance ve OKEx arasında balinaların önemli bir USDT hareketi vardı. 12 saat önce, bilinmeyen cüzdanlardan iki borsaya 91 milyon token aktarıldı. Binance’de 85 milyon dolar değerinde iki işlem gerçekleşti.

Tether Treasury’dan 22 milyon dolar transfer edildi.

Bitcoin’in bu artışı ve aynı zamanda Bitcoin Halving’in yaklaşması neleri tetikleyeceğini izleyip göreceğiz. Analistler dahada yükselebileceğinin yönünde düşünüyor. Bazılarına göre hedef 20.000 dolar seviyeleri. Birçok kişi altını ve Bitcoin’i şu an içerisinde bulunduğumuz durumlar ile düşündüğünde çok daha iyi yatırım araçları olduklarını düşünmekte. Güncel Bitcoin değerini bu sayfada inceleyebilirsiniz: Bitcoin Kaç TL?

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X