Bitcoin Fiyatından Sıkılan Yatırımcılar, Altcoinlerde ve DeFi Jetonlarında Kazanç Elde Ediyor

Bitcoin Fiyatından Sıkılan Yatırımcılar, Altcoinlerde ve DeFi Jetonlarında Kazanç Elde Ediyor

Bitcoin Haberleri
Eylül 29, 2020 tarafından koindeks
19
bitcoin

Bitcoin fiyatı yana doğru ve 11.000 doların altında sabitlendi, bu da traderların altcoinlerde ve DeFi tokenlerinde daha yeşil otlaklar aramasına yol açtı.

Birkaç hafta boyunca Bitcoin ( BTC ) fiyatı 850 dolar aralığında hareket etti ve son zamanlarda fiyat günlük daha yüksek düşüş eğilimini sürdürdü.

Buna rağmen, 11.000 $, fiyatın üstesinden gelmek için uğraştığı bir engel olmaya devam ediyor, ancak bir pozitif, altcoinlerin son birkaç haftanın ağır kayıplarının bir kısmını geri kazanmaya başlaması.

Cryptocurrency günlük piyasa performansı anlık görüntüsü

Cryptocurrency günlük piyasa performansı anlık görüntüsü. Kaynak: Coin360

Belki de şimdi CME Bitcoin seçenekleri büyük bir kesinti olmadan kapandığı ve yeni bir ayın başlamasının eşiğinde olduğu için, Bitcoin fiyatı daha yüksek bir hamle yapabilir ve sonunda 11K $ direncini temizleyebilir.

Haftalık zaman dilimi, 10.000 ila 10.500 ABD Doları arasında güçlü bir destek gösteriyor ve Cointelegraph katılımcısı Rakesh Upadhyay’ın belirttiği gibi :

“Boğalar sürekli olarak 10.000 $ ve altındaki düşüşler satın aldı ve bu psikolojik olarak önemli seviye artık yükseliş trendinin bir sonraki ayağını başlatmak için bir zemin görevi görebilir.”

Grafikte görüldüğü gibi, 11.000 – 11.200 $ aşılması zor bir bölge ve riskten kaçınan tüccarlar, yeni pozisyonlar açmadan önce dirençten desteğe geçmek için muhtemelen 12.000 $ ‘ı bekliyorlar.

BTC / USDT haftalık grafik

BTC / USDT haftalık grafik. Kaynak: TradingView

Fiyat 9.800 $ ‘da çift dip yaptığından bu yana 10.000 $ sağlam bir destek seviyesi olarak kalırken, BTC yükselen trend çizgisinin altına düşerek 10.100 $’ a düşerek yüksek hacimli VPVR düğümünü 9.500 $ ‘dan tekrar ziyaret etmek mümkündür.

Boğaların son iki hafta içinde 10.000 $ seviyesini oldukça güçlü bir şekilde savunduğu göz önüne alındığında, bu olası görünmüyor.

BTC / USDT günlük grafik

BTC / USDT günlük grafik. Kaynak: TradingView

Sonuçta, pek bir şey değişmedi ve Bitcoin fiyatı yavaş yavaş yükselmeye devam ediyor. Boğalardan sürekli satın alma ile bir kopuş olması durumunda, Bitcoin fiyatı 11.400 $ ‘ın üzerinde daha yüksek bir yükselişe geçmek için 11K $’ lık direnci aşabilir.

Günlük zaman diliminde gösterildiği gibi, 3 Eylül’de Bitcoin fiyatı 11.400 $ ‘dan% 13.3 düştü ve bu seviyedeki yüksek hacimli VPVR düğümü artık direnç olarak işlev göreceğini gösteriyor.

Bitcoin fiyatı günlük performans

Bitcoin fiyatı günlük performans. Kaynak: Coin360

Bitcoin fiyatı konsolide olmaya devam ederken, altcoinler biraz yükseldi. Polkadot ( DOT ) yazılırken % 4.99, OMG Network ( OMG )% 25.18 ve Maker ( MKR )% 6.09 arttı.

CoinMarketCap’e göre , genel kripto para birimi piyasa değeri şu anda 343,7 milyar dolar ve Bitcoin’in baskınlık endeksi şu anda% 57,5 ​​seviyesinde.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X