Bitcoin Hakimiyeti Düşüyor

Bitcoin Hakimiyeti Düşüyor

Bitcoin Haberleri
Temmuz 7, 2020 tarafından koindeks
14
bitcoin-hakimiyeti-

Altcoin, 2020 yılının başından beri bitcoinlere karşı oldukça yüksek bir performans sergiledi. Bu performans ile beraber analistler, altcoin sezonunun açılacağını dile getirmeye başladı. Son bir kaç günden bu yana altcoin artış göstermeye başladı. Bu sebepten dolayı analistler, bitcoin hakimiyeti düşüyor şeklinde açıklamalarda bulunmaya başladılar.

Bitcoine göre daha iyi bir performans gösteren altcoinler, BTC hakimiyet seviyesinin önemli bir seviyenin altına düşmesine sebep gösterdi. Kripto para araştırma firmasının başkanı, bu durumu gösteren bir analiz paylaştı. Bu analize göre bitcoinin artık hakimiyet gösteremeyeceğini, yerini altcoine verdiğini belirtti.

Bitcoin ve Altcoin Savaşı

Son bir kaç gün içerisinde bazı tür altcoinler de inanılmaz derecede yüksek bir performans sergilenmeye başlandı. Bir dizi altcoin, diğer kripto paralara göre daha fazla artış gösterdi. Bitcoinden daha iyi performansa sahip olmaya başlayan altcoinler, bitcoin hakimiyet seviyesinin belirli oranların altına düşmesine neden oldu. Kripto araştırma firmasının başkanı bu durumların şekil aldığı bir analiz şemasını paylaştı.

Paylaşılan bu şemada bitcoinlerin düşüş yaşadığı, altcoinlerin ise yükselişe geçtiği gözler ile görülmeye başlandı. Kripto araştırma firmasının başkanı yaptığı açıklamalar ile tüm ilgiyi üzerine çekmeye başladı. Yaptığı açıklamada, altcoin sezonunun açıldığını dile getiren başkan, bu durumdan memnun kaldığını da dile getirdi. Başkan: “Sonunda başardık. Trend çizgilerinin bir çoğunu kırdık.” şeklinde kısa bir açıklama yaparak, ilgiyi kendi üzerine çekmeyi başardı.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X