Bitcoin Halving’den Sonra Fiyatlar Düşecek Diyenlere Karşı İddia!

Bitcoin fiyatı 9.000 dolar direnç seviyesine takıldı. Halving'den sonra bazı analistler 11.000 ve 13.000 arası ralli olabilir dedi.
 Bitcoin Halving’den Sonra Fiyatlar Düşecek Diyenlere Karşı İddia!

8 gün sonra 4 yılda bir gerçekleşen Bitcoin Halving yani blok ödül yarılaması gerçekleşecek. Bitcoin yatırımcıları, Halving’den sonra Bitcoin’in nasıl fiyatlanacağı konusunda farklı farklı görüşler bildiriyor. Bir kısım bu yarılanma etkinliğinden sonra satışların artacağını bir kısımda alışların yükseleceği konusunda fikirlerini öne sürüyor.

En büyük hacme ve varlığa sahip kripto para Bitcoin, yarılanma sürecini tamamladıktan sonra fiyatta yükselme yaşanırsa ve arka arkaya toplamda 5 kere başarısız olduğu 315 günlük tepe seviyesini aşarsa güçlü bir artış bizi bekliyor demek olur. Beklenen boğa piyasası gelmiş olabilir.

Uzman analistler incelediğinde eğer Halving sonrası bir artış gözlemlenirse, sırasıyla 10.000 – 11.000 ve 13.000 dolar seviyeleri hızlı bir şekilde test edilecek ve eğer tepeyi aşarsa, bir boğa piyasasına girebileceği konuşuluyor.

Bitcoin’in yeni bir rekor kırması için uygun ortam hazırlanıyor gibi. Tabi ki bunu kimse bilemez. Umarım herkes için en iyisi olur diyelim!Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın