Bitcoin İçin Devasa Artış Beklentisi

Bitcoin İçin Devasa Artış Beklentisi

Kripto Para Haberleri
Haziran 30, 2020 tarafından koindeks
10
bitcoin-artacak-mi

Bitcoin başta olmak üzere son dönemde kripto para piyasasının oldukça durgun olduğu görülüyor. Fakat Crypto Research Report’ta yer alan bilgilere göre Bitcoin için büyük bir artış beklentisi ön görülüyor.

Bitcoin 400 Bin Dolara Kadar Çıkabilir

Kripto para piyasasının en büyüğü olan Bitcoin bir süredir 10 bin dolar seviyesinin altında yatay bir şekilde seyrediyor. Birçok yatırımcı Bitcoin’in kısa süre içerisinde tekrar 10 bin dolar bandını geçeceğini tahmin ediyor. Fakat kısa süre önce açıklanan Crypto Research Report makalesinde ise Bitcoin yatırımcılarını oldukça heyecanlandıran bilgilere yer verildi.

Eğer bu raporda yer alan ön görüler gerçekleşirse Bitcoin’in önümüzde ki yıllarda 400 bin dolara kadara çıkacağı ön görülüyor. Makalede ön plana çıkan konu ise Bitcoin’in hala çok büyük bir potansiyeli olduğu ve 2020 yılı sonu şile birlikte bu potansiyelin tekrar açığa çıkacağı ifade ediliyor.

Bitcoin İçin Devasa Artış Beklentisi

2020 Yılı İçin Bitcoin 20 Bin Doları Görebilir

Crypto Research Report’ta yer alan bilgilere göre şu an itibari ile 10 bin doların altında seyreden Bitcoin’in sene sonunda 20 bin dolar seviyesine geleceği ön görülüyor. Esas heyecan yaratan bilgi ise 2025 yılı için verildi. Buna göre Bitcoin 2025 yılı sonunda 350 bin dolara kadar artabileceği 2033 yılında ise 400 bin doları görebileceği iddia ediliyor. Raporda yer alan bilgilerle birlikte Bitcoin piyasası önümüzde ki günlerde tekrar bir hareketlenme yaşanabileceği ifade ediliyor.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X