Bitcoin’in Rekor Seviyeleri Kripto Yatırımcıları İçin Uyarı Niteliğinde

Bitcoin’in Rekor Seviyeleri Kripto Yatırımcıları İçin Uyarı Niteliğinde

Bitcoin Haberleri
Ekim 28, 2021 tarafından Ömer Dursun
94
bitcoin-kripto-yatirimcilara-uyari

Sadece bir hafta önce, Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan yaklaşık 67.000 dolara ulaştı. Ancak yatırımcılar, dünyanın en değerli kripto para birimini kasabadaki yeni çocuk lehine döküyor: Shiba Inu.

Bir Bitcoin’in fiyatı Çarşamba günü %5’ten fazla düştü ve geçen haftanın rekor seviyelerinin %12 altında, 59.000$ civarında işlem gördü. Hisse senedi veya tahvil gibi diğer herhangi bir varlık için, bu kadar kısa sürede bu kadar büyük bir düşüş, piyasa düzeltmesi olarak kabul edilir.

Bu durum Bitcoin için her zamanki gibi klasik karşılandı. Kripto yatırımcıları, Bitcoin’in değişken olduğunu kabul etmeye başladılar.

bitcoin-yeniden-dususe-gectiBitcoin’in Kripto Yatırımcıları Uyarısına Dikkat

CoinMarketCap’te listelenen 13.000’den fazla kripto para birimine rağmen -Dogecoin, Shiba Inu, Elon’s Marvin, Dogelon Mars, Baby Floki ve Kitty Inu gibi adlara sahip daha belirsiz coinlere kadar- Bitcoin, baskın dijital para birimi olmaya devam ediyor.

Daha derin düzeltmeler ve ayı piyasaları kaçınılmazdır. Bitcoin fiyatlarındaki son birkaç gündeki büyük dalgalanmalar sadece başlangıç olabilir.

kripto para yatırım konsorsiyumu olan Panxora’nın CEO’su Gavin Smith, “Bitcoin’in gelecekte 100.000 dolara ulaşmasını bekliyoruz. Ancak bu yıl değil, çünkü oynaklığın 2022’nin başlarına kadar devam etmesini bekliyoruz” dedi.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X