Bitcoin Mark Cuban ile Tyler Winklevoss Arasında Tartışma Yarattı

Bitcoin Mark Cuban ile Tyler Winklevoss Arasında Tartışma Yarattı

Kripto Para Haberleri
Nisan 21, 2020 tarafından koindeks
7
tyler-winklevoss-mark-cuban

Birkaç gün önce bir haber bülteninde Mark Cuban’in sanal para olarak kullanılan bitcoinin harcanmasının güç olduğu ile alakalı fikirlerine haber yapmıştık. Bir önceki gün sabah saatlerinde sanal para zengini Tyler Winklevoss, Mark Cuban’ın bu fikirleri hakkında,Twiter aracılığı ile kendine ait düşüncelerini paylaştı. Cuban, btcnin dünya tarafından algılanması ve kabul görmesi için karışık olduğunu söylerken, Tyler ise Basketbolun tamamıyla bilinmesinin çok daha karmaşık olduğunu belirtti.

Cuban Eleştirildi

Tyler winkleyoss ve mark cuban birbirleri ile ters olan düşünceleri hakkında tartıştı. Sanal paraya karşı güvensizliği ile bilinen Mark Cuban NBA takımlarından biri olan Dallas Mavericks’in patronu. Mark Cuban bitcoinin tüm sosyal ağ düzeninde yenilmedikçe küresel bir sanal para birimi olamayacağını ifade etti. Bu söylem sanal para takipçilerinden çok sayıda olumsuz eleştiri almasına sebep oldu.

Winklevoss basketbolun kurallarını Blokchain’in koymuş olduğu kurallar ile kıyaslayarak olayın komikliğinin fark edilmesini istedi. Mark Cuban sporun buna göre daha kolay ve güvenilir olduğunun ispatlanmış bir öncesi var diyerek yazılan yazılara açıklama yaptı.

İki girişimci basketbol ve bitcoin hakkında sözlü kapışmaya başladı.Tyler Winklevoss bitcoini kullanabilmek için ispatlanmış bir gerçeğe ihtiyacınız olmadığının altını çizerek tartışmayı bitirdi

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X