Bitcoin Milyarderi Paul Tudor Jones Oldu

Bitcoin Milyarderi Paul Tudor Jones Oldu

Bitcoin Haberleri
Mayıs 12, 2020 tarafından koindeks
16
Paul Tudor Jones, co-chairman, chief investment officer, and controlling principal of Tudor Investment Corp., speaks during Bloomberg's fourth-annual Year Ahead Summit in New York, U.S., on Tuesday, Oct. 25, 2016. The summit addresses the most urgent topics for 2017 and beyond–how power shifts in global politics will affect free trade and financial markets; industry-moving innovations in AI, robotics, and life sciences; the biggest investment opportunities for 2017; and how organizations are working to increase diversity, solve the skills gap, and decrease the wage gap. Photographer: Michael Nagle/Bloomberg

Dünyanın kripto para birimi devi Bitcoin, paul tudor jones için de bir numaralı yatırım kaynağı olmuştu. Bitcoin servetini açıklamaktan sürekli olarak kaçınan Jones, CNBC kanalına konuk oldu. Jones, yatırımcılarla diyaloğunda Bitcoin’e gerçek anlamda yatırım yaptığını her fırsatta açık açık dile getirse de yaptığı yatırım için bir limit açıklamıyordu.

Tecrübeli Yatırımcı Bitcoin İle Servetine Servet Kattı

CNBC röportajında samimi itiraflarda bulunan Jones, Bitcoin için detaylı açıklamalarda bulundu. Röportajında Bitcoin’in stabil seyirli bir para birimi olmadığını vurgulayan Jones, tüm varlıkları üzerinden %1 ve %2’lik yatırım yaptığını duyurdu. Bu açıklama sonrasında finansörler tarafından bir hesaplama yapıldı ve bu yatırımın yaklaşık olarak 100 milyon dolarlık bir BTC anlamına geldiği anlaşıldı.

Halen Net Rakam Vermiyor

Bitcoin’in dünyanın en çok kazandıran değeri olduğu görüşünü savunan Jones, piyasaların virüs sebebiyle sarsıntılı olduğu dönemde dahi Bitcoin’in kaybettirmediğini belirtti. Jones konuşmasında Bitcoin yatırımının küçük çaplı kurumsal yatırımcılar için de ideal bir yatırım aracı olduğu görüşünü savundu.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X