Bitcoin Ripple ve Ethereum Borsasında Son Durum

Bitcoin Ripple ve Ethereum Borsasında Son Durum

Bitcoin Haberleri Kripto Para Haberleri
Mayıs 4, 2020 tarafından koindeks
13
bitcoin-ripple-ve-ethereum-borsasinda-son-durum

Mayıs ayında Bitcoin Ripple ve Ethereum borsalarını etkileyen çok sayıda gelişme meydana geldi. Özellikle Coronovirüs salgını ile piyasaları etkileyen gelişmeleri aktarıyoruz.

Mayıs Ayında Yaşanan Gelişmeler Nelerdir?

Hem bitcoin hem de altcoin satışlarında kısa sürede artış yaşandı. Bu borsaların takipçileri ve yatırımcıları tüm gelişmeleri sürekli izliyor ve yatırım gerçekleştiriyor. Yatırımcılar bitcoin ripple ve ethereum gibi kripto paralarınsatın alınabildiği internet sayfaları işlem hacimlerinin hızla arttığını belirtiyor. Alış fiyatlarındaki değişimlerin yanı sıra satış fiyatlarındaki yükselme de bu hacmin yükselmesinde rol oynuyor.

Corona virüs salgınından dolayı oluşan olumsuz etkilerin salgının sona ermeye başlamasıyla tekrar yükselişe geçtiği uzmanlarca belirtiliyor. Tüm dünya ülkelerinin ekonomik durumlarının bozulmasından kaynaklanı enflasyonun yükselmesi ve para birimlerinin değerini kaybetmesiyle bitcoin ve altcoin gibi kripto paralar hızlı bir yükselişe geçecek.

Kripto para birimlerinin satıldığı internet sayfaları farklı halving süreçlerini de değerlendirmeye ve hızlandırmaya başladılar. Uzmanlar mayıs ayında yapılacak kripto para yatırımlarının önümüzdeki aylarda çok kar getireceğini belirtiyorlar.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X