Bitcoin ve Boğaların Yeni Hedefi Tartışması

Bitcoin ve Boğaların Yeni Hedefi Tartışması

Bitcoin Haberleri
Temmuz 9, 2020 tarafından koindeks
17

Bitcoin ile alakalı olarak zor dönem geride kalmaya başladığından beri artış da devam ediyor. Artan rakamlar Bitcoin yatırımcılarının ABD doları ile 9 bin 400 dolar üzerindeki kırılma noktasını aşmaları mümkün oldu. BTC grafiklerine bakıldığında boğaların yeni hedefi ile alakalı 10 bin dolar yorumlarını yapmak oldukça kolay oluyor. 9 bin dolar bandında güç toplayan Bitcoin, bu durumun ardından yeni bir artış trendine geçti. Fiyatı şuan için genel trend değerlendirildiğinde 9 bin 200 olarak ortaya çıkıyor.

BTC Ve USD Grafikleri

BTC ve USD paritesine bakıldığında 9 bin 350 dolar civarında bir direncin söz konusu olduğu görülüyor. Bir direnç oluşması ve bunun düşüşle sonuçlanması beklenirken düşüşte kırılma yaşanması durumu ile karşı karşıya kalındı. Yükselme ve düzelme atakları beklentisi içinde olan piyasa bu konuda sonuç alabilir.

10 Bin Hedefi

Pariteye bakıldığında 9 bin 800 ile 10 bin bandını test etmesi muhtemel bir Bitcoin tablosu olduğu anlaşılıyor. Düşüş trendinin ise 9 bin 350 civarında seyredeceği yorumları yapılıyor. Boğaların hedeflerinde ise 10 bin dolar değeri olduğu ve yatırım için bu noktanın beklendiği de ortaya çıkıyor. Bu rakamın altındaki değerlerin ise belki günlük olarak yakalanabilecek değerler olduğu hesaplanıyor. 8 bin 650 veya 7800 dolar civarında yaşanan dalgalanmaların ise 10 bini engellemeyeceği görüşü hakim oluyor.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X