Yatırımcılar Bitcoin’in Bu Yükseliş Sinyalini Kaçırıyor!

Yatırımcılar Bitcoin’in Bu Yükseliş Sinyalini Kaçırıyor!

Kripto Analiz
Ekim 18, 2021 tarafından Ömer Dursun
78
bitcoin-yukselis-sinyali

Bitcoin’in yükseliş sinyali yaklaşıyor. Tahvil getirileri ve petrol fiyatları yükselirken ve Çin’in büyümesi yavaşlarken, hisse senetleri haftaya biraz ılık görünüyor. Ancak asıl heyecan, ilk Bitcoin borsa yatırım fonu duyurusu beklentisiyle kripto evreninde olabilir.

Bianco Research’ten James Bianco LinkedIn sayfasında “Kriptoda şimdiye kadarki en yükselişli şeylerden biri Bitcoin” ifadelerini kullandı.

Bitcoin blok zincirinin hesaplama gücünün (hash oranı olarak adlandırılır) yaklaşık %50’si fişi çekti, paketlendi ve birkaç ay içinde başka bir ülkeye taşındı. Bu inanılmaz derecede esnek bir sisteme işaret ediyor. Bu gerçekleşmenin BTC’ye tekrar 60 bin doların üzerinde katkıda bulunduğuna inanıyorum.” dedi.

Bitcoin’in Yükseliş Sinyali Yaklaşıyor

Çin’in çekilmesini feci bir hata olarak nitelendirdi ve “Kriptolar meşru bir değişim aracı olarak ele alındığında, geride kalacaklar” dedi. (Çin geçen ay kripto ile ilgili tüm işlemleri yasa dışı ilan etti.)

Kuzey Amerika’nın bu hash oranlarına hakim olduğunu belirten stratejist, “Çin’in diğer endüstrilerdeki düzenleyici baskısı ile birleştiğinde, Çin’in gerilediğine inanmakta neden zorlanıyoruz?” dedi.

Madencilikten bahsetmişken, Twitter ve Square CEO’su Jack Dorsey, dijital ödeme grubunun “dünya çapında bireyler ve işletmeler için özel silikon ve açık kaynağa dayalı bir Bitcoin madenciliği sistemi kurmayı” düşündüğünü tweetledi.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X