Bitcoin’de Şaşırtıcı Sonuç

Bitcoin’de Şaşırtıcı Sonuç

Bitcoin Haberleri
Temmuz 1, 2020 tarafından koindeks
14
Bitcoin'de Şaşırtıcı Sonuç

Son zamanlarda kriptokoin, Bitcoin’in altında seyretmekteydi. Bu seyir 9 bin doların altında iken yanlamasına ticaret artmaya başladı.

Zayıflık Belirtileri

Bu sırada fiyatın yukarı doğru ilerlememesi sebebiyle bazı zayıflık belirtilerinin olduğu düşünülüyor. Bu zayıflık sonrasında Kripto para birimi herhangi bir ağır alım baskısı alamazsa ani bir şekilde 7100 dolar seviyesine düşebilir düşüncesi belirdi.

Kripto Satıcıları Sebep Oldu

Kripto satıcıları önceden yaptıkları destek seviyesini şimdi dirence çevirmeye başladıkları için bu durum ortaya çıkmıştır ve kısa vadeli zayıflık yaşanacağını ve bunun yakında olacağını işaret edilmektedir.

Bitcoin'de Yeni Sonuç
Bitcoin’de Yeni Sonuç

Büyük Sıçrayış İhtimali

Kripto para birimi şu sıralar da 9000 ile 10 bin dolar arasında işlem görmektedir. Bitcoin fiyat hareketlerinde durağan olduğu için yükseliş olmuyor. Bu durum son birkaç ay içinde oldu. Bu aşama sonrasında Bitcoin para biriminin büyük bir hareket yapma olasılığı da yüksek.

Kırılma Dolayısıyla fiyatın 13 bin dolara gönderebileceği ihtimali de bulunuyor.

Geçen hafta Bitcoin 9800 dolara yükselmişti. Şimdi ise 8900 dolarlık düşük bir seviye ile gerileme kaydetti. Kripto para birleşme safhası tehlikeye girmiş olsa da alıcılar bu durumu düzeltme gücüne sahiptir.

Ancak bu konuda dikkat edilmesi gereken en önemli faktör daha da aşağı bilmemesidi. Bir analistin sosyal medyada paylaştığı düşüncesine göre bir tablo paylaşarak bu seviyenin üstüne boğaların taşımaya çalıştığını belirtti.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X