Bitcoin’in Geleceğine Yönelik Tahminler Ortaya Çıktı

Bitcoin’in Geleceğine Yönelik Tahminler Ortaya Çıktı

Bitcoin Haberleri
Mayıs 8, 2020 tarafından koindeks
37
bitcoinin-gelecegine-yonelik-tahminler-ortaya-cikti

Bitcoin piyasasının devleri Bitco’in Geleceğine yönelik yeni tahminlerde bulundular. Piyasadaki önmeli kişiler tarafından Bitcoin’in geleceğine yönelik tahminler paylaşmaya devam ediyorlar. Aynı zamanda uzman kişiler önümüzdeki 10 yılla ve yakın dönem piyasayla ilgili neler olabileceğini de açıkladılar. Takipçileri tarafından dikkatle takip edilen analistler ilginç açıklamalarda bulundular.

Ustalardan Bitcoin Tahminleri

Dünyanın en ünlü trader ve analisti Koreanjewcrypto, 2025 yılı için Bitcoin’in 50.000 ila 100.000 dolar civarında bir fiyat ile işlem görmesini beklediğini dile getirdi. Bu açıklamanın yanı sıra ünlü analist Bitcoin’in distopik bir hikaye gibi görünen hiperenflasyon piyasasında da ticaret yapmasını tahmin ettiğini ve önümüzdeki zamanlarda Bitcoin’in 19.000 dolardan daha düşük bir değere de düşmeyeceğini tahminlerine ekledi.

Diğer ünlü analist Meltem Demirors, takipçilerine Bitcoin’in geleceği ile ilgili Twitter üzerinden yaptığı açıklamada bilgisayar bilimi için ‘gizlilik bölgeleri ve veri cennetleri’ olarak var saydığı yeni bir dünyada Bitcoin’in bir değişim aracı olduğu tahmin ettiğini söyledi. Dap Tapiero ise Afika’nın Bitcoin’i Avrupa ve ABD’den önce benimseyebileceği tahminini dile getirdi.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X