Bitcoin’in Kimler Tarafından Alındığını Mike Novogratz Açıkladı

Bitcoin’in Kimler Tarafından Alındığını Mike Novogratz Açıkladı

Bitcoin Haberleri
Mayıs 5, 2020 tarafından koindeks
15
bitcoin-kimler-tarafindan-aliniyor

Riskten kornma fonunun eski yöneticisi Mike Novogratz, uzun durgunluk sonrası gerçek bir piyasa faaliyeti gördüğünü söyledi. CNBC’nin “Closing Bell” isimli programına katılan Galaxy Dijital CEO’su mike novogratz, kurumsal paranın artık Bitcoin’e aktığı yönünde ifadeler kullandı. Novogratz’ın söylediklerine göre birçok hedge fonunun, bu kripto para birimini varlık sepetine eklediğine dair açıklama yapması bekleniyor. Novogratz’ın konu ile ilgili açıklamasına göre kripto para piyasasında birçok yeni yatırımcılar var ve onlar hedge fonları satın alıyorlar.

Bitcoin ve Altın

mike novogratz resesyon ve enflasyonun aynı anda görüldüğü durumda veya enflasyonist bir durumda altın ve Bitcoin gibi varlıkların yükseldiğini söyleyerek Fed’in para bastığı zamanda Bitcoin’in günlük arzını %50 oranında azaltarak halving etkinliğini beklediğini ifade etti. Bitcoin’in yıllık enflasyon oranının önümüzdeki Salı günü altının enflasyon oranının altına düşeceği bekleniyor.

Novogratz piyasanın gergin olarak kalacağını düşünüyor. Bunun nedeni COVID-19 pandemisine nasıl yaklaşılacağına dair bir plan yok. Geniş kapsamlı testler uygulamadığı için Novogratz, hükümeti eleştiriyor.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X