BitTorrent Nedir? Bittorent Yükselecek mi?

BitTorrent Nedir? Bittorent Yükselecek mi?

Sözlük
Eylül 21, 2020 tarafından koindeks
237
bittorent-nedir

BiTorrent, popüler altcoin birimlerinden hacmi ve kullanılabilirliği yüksek bir kripto para. Bugün borsalarda işlem gören BitTorrent, her geçen piyasa değerini yükseltmeye devam ediyor.

BitTorrent Nedir?

Bittorrent, merkeziyetsiz ağlar alanında bir protokol. Dosyaları tek bir sunucudan değil, birçok bilgisayardan indirilmesine veya yüklenebilmesine imkan sağlıyor. Bu birimin en çok kullanıldığı yer adınında geldiği “torrent” alanı. Torrent denince akla gelen şeyler arasında oyunlar, filmler, kitaplar, müzikler gibi birçok kategori var. Bu kategorileri illegal olarak yani legal olmayarak paylaşmak için kullanılıyor. BitTorrent şirket verilerine göre aylık 170 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip. Bu tüm internet trafiğinin %40’lık diliminden fazlasına tekabül ediyor.

BitTorrent Nasıl Alınır?

Güvenli bulduğunuz ve içerisinde BitTorrent dağıtımı yapan her borsadan satın alabilirsiniz.

BitTorrent Teknik Analiz

BitTorrent teknik analizi yaparken diğer tüm kripto paralarda ve yatırım araçlarında kullandığımız en önemli teknik analiz araçlarından birisi olan Fibonacci düzeltmesi kullanarak destek ve direnç noktalarını kolaylıkla kendiniz belirleyebilirsiniz. Aynı zamanda hareketli ortalamaları kontrol etmeyi, bu seviyeleri destek ve direnç seviyeleri olarak belirleyebilirsiniz. RSI, Momentum, Ichimoku gibi göstergeleride kullanabilirsiniz.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X