BlockBank, DeFi ve AI Ticaretini Birleştiriyor

BlockBank, DeFi ve AI Ticaretini Birleştiriyor

Kripto Para Haberleri
Eylül 28, 2021 tarafından Merteren Alkis
22
blockbank-defi-ve-ai-ticaretini-birlestiriyor

BlockBank, DeFi ve AI Ticaretini Birleştiriyor 

DeFi artık geleneksel finans tarafından “dikkate alınıyor”, ancak kripto paralara  yeni ilgi duyanlar için anlaşılması hala çok zor.  

Merkezi olmayan finansın (DeFi) 2020’deki açılışı dünyanın dört bir yanındaki insanların dikkatini çekti. 2021 yazının DeFi için bir büyük başarı olduğu kanıtladı DeFi platformlarına 40 milyar doların üzerinde para aktı. İnsanlar (DeFi) sektörüne nasıl dahil olabileceklerini düşünüyor. Kripto paradan çekinenler için, pek çok DeFi projesinin zayıf kullanıcı arayüzleri, müşteri desteği eksikliği ve yetersiz veri özellikleri, yeni kullanıcıların adapte olmasını engelledi.  

  

BlockBank Ne Vadediyor?   

BlockBank, sorunsuz kripto entegrasyonu ile AI destekli geleneksel mobil bankacılık geliştiriyor.   

Platformun merakla beklenen gelişmelerinden biri, kullanıcılara güçlü tavsiyeler sağlamak için gerçek zamanlı ticaret faaliyetlerini inceleyecek ve sosyal medya sohbetlerini analiz edecek olan AI Robo Danışmanı.  

Amaç, finansal teknolojiye erişimi kolaylaştırmak ve her kullanıcı için uygun maliyetli hale getirmektir. Şirket, tüm sektöre bütünsel bir genel bakış oluşturmak için merkezi ve merkezi olmayan finansın en değerli kısımlarını  geleneksel bankacılık sistemleriyle birleştirmeyi amaçlıyor.  

  

BlockBank’ın Stratejik Ortakları!  

BlockBank yakında kullanıcılarının popüler stablecoin USD Coin’ (USDC) faiz kazanmalarını sağlayacak. Sadece USDC değil. BlockBank, Xend Finance, Shield Finance, Modefi, API3, Umbrella Network, Bridge Mutual, PolyNetwork, Ontology, PlasmaFinance ve HAPI gibi çeşitli gelişmiş teknoloji şirketleriyle güçlerini birleştirerek kullanıcılarına daha iyi hizmet sunmayı amaçlıyor.  

 

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X