Bloomberg Analisti İçin Bitcoin Sektöründe Son Durum

Bloomberg Analisti İçin Bitcoin Sektöründe Son Durum

Bitcoin Haberleri
Mayıs 22, 2020 tarafından koindeks
11
bloomberg-analisti-icin-bitcoin-sektorunde-son-durum

Bloomberg analisti, bitcoinin çok yüksek değerlere çıkacağını belirtti. Hatta 10.000 doların üzerine çıkacak ve daha da ilerleyecek şekilde sınırları net bir şekilde çizdi. Böylelikle sonuçlar 3 boğa faktörüyle bitcoin’de bu seviyelere gidiyoruz ifadesini çıkardı.

Bitcoin Nedir?

Teknolojik gelişmelerin bizlere tanıttığı pek çok konu ve kavram bulunuyor bunlardan biri de bitcoin. Son dönemde pek çok insanın gözdesi olan bitcoin, temel olarak iki bileşenden oluşur.

Bu bileşenler bitcoin-token ve bitcoin-protokol olarak isimlendirilir. Bitcoin, ödemeler için kullanılan merkezi makamlarla iletişime geçilmeden kullanıcıları arasında ödeme yapabilme yetkinliğini sunar. Bitcoin, bugün kripto para dediğimiz kavramın ilk örnekleri arasında yerini alıyor.

Mike McGlone Kimdir?

Mike McGlone, Bloomberg bünyesinde yer alan bir stratejist ve analisttir. Birçok önemli konularda çarpıcı tespitleri ve açıklamaları bulunur. Önceki açıklamalarında altının çılgınca bir artış yakalayacağını dile getiren Mike McGlone, bitcoin için yaptığı açıklamada 3 boğa faktörüyle bitcoin’de bu seviyelere gidiyoruz şeklinde dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X