Bloomberg Analisti Tarafından Halving-Bitcoin Yorumu

Bloomberg Analisti Tarafından Halving-Bitcoin Yorumu

Bitcoin Haberleri Kripto Para Haberleri
Nisan 24, 2020 tarafından koindeks
323
bloomberg-analisti-mcglone

Düzenlenecek olan Halving etkinliğinin Bitcoin piyasalarını etkileyip etkilemeyeceği son dönemde konuşulan konular arasında. Bloomberg analistine göre, Bitcoin’i etkileyemeyecek değersizlikte olduğu görüşünde. Bazı bloomberg analisti tarafından yapılan açıklamada Bitcoin piyasasının dayanıklılığı konusunda tereddütsüz yaklaşımlar bulunuyor.

Hisse Senetlerine Rağmen Bitcoin Yükselişte

Analist McGlone için Bitcoin, bunca zaman edindiği tecrübeye göre oldukça etkileyici bir grafik çiziyor. Hisse senetleri düşüşüne, krize, küresel fırtınaya karşı hep tetikte ve dayanıklı. Bitcoin’in kimseye bağlı olmadan özgürle uçabildiği konusunda vurgu yapan McGlone; Bitcoin için çok umut verici yorumlarda bulunuyor.

McGlone ve Halving Etkinliği

Halving etkinliğinin, Bitcoin’de düşüşe sebep olma düşüncesinin amatörlerin aklına gelebileceğini belirten analist, yakında gerçekleşecek olan bu etkinliğin piyasada bir değişim yaratmayacağını söylüyor. Tüm piyasalara karşı tek bir piyasa olarak ayakta duran Bitcoin 7000 seviyesine ulaştı. Bu durum birçok analisti hayrete düşürüyor ve neye karşı direncinin kırılacağı konusunda farklı fikirleri öne sürüyorlar. İlerleyen dönemde Halving etkinliğinin Bitcoin’i ne derece etkilediği belirlenmiş olacak.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X