BTC Günlük Grafiğindeki Detay Boğalarda Heyecanlamaya Yol Açtı

BTC Günlük Grafiğindeki Detay Boğalarda Heyecanlamaya Yol Açtı

Bitcoin Haberleri Kripto Para Haberleri
Nisan 28, 2020 tarafından koindeks
10
btc-gunluk-grafigi-detayi-bogalari-heyecanlandirdi

Bitcoin, dünyadaki hareketlilik neticesinde son günlere göre etkileyici ve önemli başarılar elde etti. Bu anlamda btc günlük grafiğindeki detay incelendiği zaman, yaklaşık olarak 7.800 dolar dolaylarında yükseliş göstermiş oldu. Özellikle farklı bir seyre giriş yapan BTC, short pozisyonlarında işlem açan bireylerin canını fazlasıyla yakmaya devam edeceğe benziyor.

Boğalar Sürücü Koltuğuna Geçiyor

Ayrıca, Bitcoinin haftalık ve günlük grafiklerinde benzer yükseliş kurulumlarını oluşturduğunu aynı zamanda 2019’un ortalarına yakın 9 bin dolar seviyesine kadar artış yaşadığı hatırlanması gerek. Özellikle uzmanların açıklamasında 6. mumumun yeşil olması tüm boğaların fazlasıyla memnun edeceği aktarıldı. Son olarak bu durumu değerlendiren btc bilgi uzmanı Jack; “İlgili durum 8 kere gerçekleşti. Her seferinde ani çıkış yaşanmıştı. Mayıs 2020 kapsamında da aynı şekilde gerçekleşmesi içten bile değil.” dedi.

Opsiyonel Yatırımcılar Zıt Düşünüyor

Yarılanma durumları Bitcoin nezdinde yıllar süren büyük yükseliş hikayelerini oluşturdu. Bu nedenle, opsiyonel sektörde yarılanma etkinlikleri gerçekleşene kadar btc için hızlı yükselişler beklemediklerini açıkladılar.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X