Bu Faktör Bitcoin Fiyatını 500.000 Dolara Çıkarabilir

Bu Faktör Bitcoin Fiyatını 500.000 Dolara Çıkarabilir

Kripto Analiz
Ekim 12, 2021 tarafından Merteren Alkis
108
bitcoin-planb

2021, Bitcoin için bir çöküş yılı oldu ve uzmanlar bile Bitcoin ‘in fiyat olarak bir sonraki adımda ne yapmaya karar verebileceğinden emin değil.

Yatırım uzmanı Anthony Pompliano olarak konuşan ve Bitcoin analiz etmek için Plan B’nin kişisel stratejileri edip, Bitcoin fiyatları tartışıldı.

Bitcoin Fiyat tahmini

Bitcoin’in Çin FUD nedeniyle son zamanlardaki çöküşünden sonra, Pompliano’nun Bitcoin fiyat tahmini hakkında Plan B’yi takip etmesi  normaldi.

Plan B bahsedilen ,

“…böylece yıl sonunda 100.000 doların üzerinde, 135.000 doların üzerinde olacağız ve sonra büyümeye devam edeceğiz, belki stok-t0 akış modeli hedeflerine 288 bin dolar veya daha yukarısına doğru çıkacağız. Gelecek yılın ilk ve ikinci çeyreğinde üç yüz, dört yüz, beş yüz bin dolarlık fiyatları görmemiz beni  şaşırtmaz…”

2021, Bitcoin için bir çöküş yılı oldu ve uzmanlar bile kral paranın bir sonraki adımda ne yapmaya karar verebileceğinden emin değil.

Fiyat tahmini

Bitcoin’in Çin FUD haberleri nedeniyle son zamanlarda yaşanan  çöküşten sonra, Pompliano’nun Bitcoin fiyat tahmini hakkında Plan B’yi kontrol etmesi doğaldı.

Plan B bahsedilen ,

“…böylece yıl sonunda 100.000 doların üzerinde, 135.000 doların üzerinde olacağız ve sonra büyümeye devam edeceğiz, belki stok-t0 akış modeli hedeflerine 288 [bin dolar] veya daha yukarısına doğru. Gelecek yılın ilk ve ikinci çeyreğinde üç yüz, dört yüz, beş yüz bin dolarlık fiyatları görsem bile şaşırmam…”

 

Bu daha sonraki fiyat artışlarından bazılarının “ FOMO ” işlemerden kaynaklanacağını öne sürdü .

Dahası, B Planı kendisinin “ tam bir boğa ” olduğunu ancak gelecekte boğadan ayıya geçeceğinden “oldukça emin” olduğunu itiraf etti . Ancak, ayı piyasasını tetiklemesi durumunda bu değişikliği resmi olarak açıklamaya hazır olmadığını iddia etti.

“Bir çöküş olacağını düşünüyorum ve geçmişte gördüğümüz çöküşler kadar büyük olabilir. %80’lik üç çöküş geçirdik ve bir tane daha olmaması için hiçbir neden göremiyorum…”

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X