Bu Haftanın NFT Haberleri

Bu Haftanın NFT Haberleri

Kripto Para Haberleri
Ekim 3, 2021 tarafından Merteren Alkis
74
maaten-soudgar-nft

Bu Haftanın NFT Haberleri

Sosyal medya platformları geçen hafta NFT ‘ler oldukça popüler oldu. Platformlar NFT’leri kendi işlerine yerleştirmeye yönelik adımlar atarken, hem TikTok hem de Twitter NFT toplulukları dikkat çekti. Bu arada Dogecoin’in kurucu ortağı, NFT’lerin bir çözüm olabileceğini söyledi. Hadi bu haftanın NFT Haberleri nelermiş bir göz atalım.

Doge’den NFT Atağı

Kriptoya yabancı değilseniz, muhtemelen son zamanlarda Dogecoin’in ılımlı performansını duymuşsunuzdur. Dogecoin kurucu ortağı Billy Markus, son günlerde NFT uyumluluğu ve Dogecoin-Ethereum köprüsünün meme tokeninin geleceğine yardımcı olabilecek iki ana katalizör olabileceğini öne sürdü.

DOGE hacim ve fiyat düşüşü ile ilk 10’dan düşme riskine girdi.

Solana Tabanlı Bir Projeden Rugpull 

17 yaşındaki bir 3D sanatçısı tarafından yürütüldüğü bildirilen NFT projesi ‘Iconics’, 0,5 SOL’den 2.000 NFT’yi önceden sattı. Gösterecek hiçbir şeyi olmayan proje, 100.000 ABD Doları değerinde SOL topladı. Söz verilen eser teslim edilmedi ve sanatçının Twitter hesabı kayboldu. Ve Projenin Discord kanalında daha sonra duyuru yapılmadı ve genel sohbet devre dışı bırakıldı.

Raporlara göre, ön satıştan alınan para birden fazla hesaba dağıtılarak sahibi kaçtı.

TikTok NFT Projesi

TikTok, geçtiğimiz hafta Immutable X ile bir araya geldi ve ilk NFT sürümlerini duyurdu . Önümüzdeki hafta, sosyal medya güç merkezi, yaratıcıların küratörlüğünde sınırlı sayıda NFT yayınlayacak. İlk sürüm, Lil Nas X, Bella Poarch, Gary Vaynerchuk ve daha fazlası gibi reklam öğeleri tarafından yönetiliyor.

Ripple’dan NFT Fonu

Ripple (XRP), son yıllarda yaptığı hatalardan ders çıkardı. En son Geliştirici Zirvesinde platform, 250 milyon dolarlık yeni bir İçerik Oluşturucu Fonu duyurdu. Fon, XRP Ledger üzerinde içerik oluşturucu etkileşimi oluşturmayı amaçlıyor.

Solana, Polygon ve Flow, NFT alanında önemli oyuncular olmak için önemli adımlar atmış birkaç blok zinciridir; Ripple, kripto yaratıcıları ile kendilerine bir isim yapacak sıradaki olabilir mi?

 

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X