Bundesliga, Sorare ile NFT ortaklığı imzaladı

Bundesliga, Sorare ile NFT ortaklığı imzaladı

Kripto Para Haberleri
Ekim 6, 2021 tarafından Merteren Alkis
102
sorare-bundesliga-nft-anlasmasi

Fantezi futbol platformu Sorare, Bundesliga ile takas edilemez bir token (NFT) ortaklığı imzaladı. Ortaklık, Alman futbol liginin birinci ve ikinci lig takımlarını içeriyor. 

Alman futbol ligi Bundesliga, fantezi NFT platformu Sorare resmi bir ortağı haline geldiğini açıkladı. Sorare , anlaşmanın “hemen yürürlüğe girdiğini ” ve 2022-23 sezonuna kadar Bundesliga ve Bundesliga 2 oyuncuları için NFT’lerin oluşturulup satılmasına izin vereceğini söyledi. Anlaşma , Eylül 2021’de LaLiga’dan sonra Sorare ile imza atan ikinci büyük futbol ligi olma özelliğini taşıyor. Sorare CEO’su Nicolas Julia, “Bundesliga, dünyanın en heyecan verici kulüplerine ve futbolcularına ev sahipliği yapan dünyanın en iyi liglerinden biri” dedi. “Almanya’daki ve dünyadaki Bundesliga taraftarlarının çevrimiçi olarak bir araya gelmelerine ve sevdikleri sporların sahipliğini hissetmelerine izin vermekten heyecan duyuyoruz” diye devam ediyor.

Sorare ile NFT Dünyasını Keşfetmek

Bundesliga ile yapılan anlaşma, Sorare’yi şimdiye kadar izlediği geleneksel iş modelinden birSaz farklı bir yöne götürüyor. Sorare, NFT’lerde çalışan bir fantezi futbol platformudur . Geleneksel fantezi sporlarında olduğu gibi her sezon veya her hafta bir takım hazırlamak yerine, platform, oyuncu kartlarını toplamak için NFT paketleri satın almanızı gerektirir. Bu kartlar toplanabilir, takas edilebilir veya satılabilir, ancak aynı zamanda bir fantezi futbol liginde oyuncularınız olarak işlev görür. Oyunda kazanmak, Sorare tarafından Ethereum ödemeleri ile ödüllendirilir. Şimdi, yeni Bundesliga anlaşmasıyla Sorare, belirli maçlar için NFT olarak video anları sunmaya başlayacağını söylüyor.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X