Burger King Kripto Para Dağıtıyor! İşte Dev Ortaklık

Burger King Kripto Para Dağıtıyor! İşte Dev Ortaklık

Kripto Para Haberleri
Kasım 1, 2021 tarafından Ömer Dursun
134
burger-king-kripto-para

Amerikan çok uluslu fast food zinciri Burger King kripto para çekilişi yapıyor. Şirket, müşterilerine ödül olarak kripto para dağıtmayı planlıyor. Fast food devi, bunu bir aracılık ve finansal hizmetler platformu olan Robinhood ile ortaklaşa yapıyor.

Fast-food devi, müşterilerinin uygulamada veya web sitesinde mağazada 5 dolardan fazla harcamaları durumunda 20 Bitcoin, 200 Ethereum veya 2 milyon DOGE kazanmak için girebilecekleri “Royal Perks ödülleri” adlı bir ödül programı başlatıyor.

Burger King müşterilerinin kripto ödüllerini kazanabilmeleri için Royal Perks programına katılmaları ve ayrıca bir Robinhood kripto hesabı açmaları gerekiyor.

Burger King Kripto Para Ödülleri Nedir?

Kullanıcıların ezici çoğunluğu DOGE alacak. Kabaca her 10.000 kişiden biri Ether alacak ve her 100.000 kişiden biri tam bir Bitcoin alacak.

Burger King’in geçen haftaki kazanç çağrısı sırasında, şirketin CEO’su Jose Cil, pazarlama çabalarının hayal kırıklığı yaratan getiriler sunduğunu ve zincirin Royal Perks dijital programına daha fazla önem vereceğini açıkladı.

Popülaritesini GameStop ‘meme’ stok hareketinden kazanan Robinhood, Burger King Royal Perks Rewards programının her üyesinin şirkette bir hesap açması gerekeceğinden, promosyondan daha fazla müşteri tabanı elde edecek.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X