BurgerSwap Nedir? Burger Nedir? 

BurgerSwap Nedir? Burger Nedir? 

Kripto Analiz
Eylül 26, 2021 tarafından Merteren Alkis
88
burger-swap-nedir-burger-nedir

BurgerSwap Nedir? Burger Nedir? 

BurgerSwapPancakeSwap gibi Binance Smart Chain üzerinde çalışan bir merkeziyetsiz (DeFi) borsasıdır. BakerySwap, SushiSwap gibi BurgerSwap da otomatik piyasa yapıcı (AMM) modelini kullanan bir merkeziyetsiz borsadır.  

Binance Smart Chain üzerinde çıkan tokenları alım-satım yapıp likidite sunma karşılığında kazanç sağlamanızı sağlar. PancakeSwap, SushiSwap gibi benzer (DEX)borsaların aksine BurgerSwap’ta (LP) tokenları yerine likidite sağlayıcılarına BURGER tokenı dağıtılır.  

 

BurgerSwap Benzersiz Özellikleri 

BurgerSwap, likidite sağlamak için yalnızca BEP-20 versiyonunda olan tokenları kullanabilirsiniz. Ancak Çapraz Zincir Köprüsü hizmeti ile birlikte BurgerSwap, tüm ERC-20 tokenları BEP-20 versiyonuna çevirmenize imkan tanır. Yönetişim Sistemi ile birlikte BURGER tokenları stake ederek hem kazanç elde edebilir hem de yapılan önerileri oylayıp yeni yönetişim önerileri de sunabilirsiniz. 

Burger Nedir? 

Burger,  Binance Smart Chain üzerinde kurulan BEP-20  tokenı olarak tanımlanmaktadır. Kullanıcılar Burger ile yield farming, stake özellikleri ile birlikte kazanç sağlayabilir. Bu işlem kazançlı gözükse de riski de beraberinde taşır. 

Yasal Uyarı

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. 

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X