Büyük Bitcoin Yatırımı Geliyor

Büyük Bitcoin Yatırımı Geliyor

Bitcoin Haberleri
Mayıs 6, 2020 tarafından koindeks
15
buyuk-bitcoin-yatirimi

Covid-19 salgınının büyümesi ile birlikte tarihler 12 Mart’ı gösterdiğinde Bitcoin’in değeri de 3800 dolar seviyesine kadar düşmüştü. Bu senenin minimum seviyesine düşmesinin ardından Bitcoin yine hızla toparlanmayı başararak yeniden 9200 dolar seviyesine çıkmıştı. Blok ödülünün yarılanması için az süre kalmışken Bitcoin’in uzun vadedeki görünümünün olumlu olacağına dair analizler de yayınlanmaya başladı. Hatta büyük bir Bitcoin yatırımı geleceği de açıklanan analizlerde yer alıyor.

Bitcoin’de Yeni Bir Ralli Gelecek

Bitcoin hala 9.000 doların üzerindeki değerinde hayatına devam ediyor. Yarılanmanın sonrası içinse analistlere göre Bitcoin’de bir ralli dönemine girilecek. İsviçre’de faaliyet gösteren bir yatırım firması da yaptığı açıklamada kripto paranın bundan sonraki değerini salgının seyrinin belirleyeceğini söyledi.

500 Bin Dolarlık Değer

Panpera Capital’den bir uzman da yaptığı açıklamada sanal paranın değerinin uçacağını iddia etti. Dan Morehead adlı CEO’ya göre sanal paranın değeri 2021 Ağustos itibariyle 500.000 dolarlık seviyeye ulaşacak. Bozokcoin’den yapılan açıklamaya göre de özellikle altcoinlerdeki hareketlilik yeni rallinin geldiğini gösteriyor.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X