Büyük Düşüş Yaşayan Huobi Token Yaralarını Sarmaya Çalışıyor

Büyük Düşüş Yaşayan Huobi Token Yaralarını Sarmaya Çalışıyor

Altcoin Haberleri Kripto Para Haberleri
Ekim 2, 2021 tarafından Mavi Neptün
79
Büyük Düşüş Yaşayan Huobi Token Yaralarını Sarmaya Çalışıyor

Çin yasağından sonra düşüş tüm kripto varlıklıarnda yaşanmıştı. Ancak bazı Çin merkezli kripto ve borsa varlıklarında düşüş daha çok hissedildi. Bunlardan biri Huobi Token olmuştu. HT, yüzde 50’den fazla zararı görmüştü. Düşüşün sert gelmesi Huobi tarafından şaşkınlıkla karşılandı. Hatta Çin olaylarından sonra şirket, borsa işlemlerini ülke içinde durdurma kararı almıştı. Hobi gibi başka platformlarda sert karar alarak Asya ülkesinden çekilmek istemişti.

Huobi Token’da düşüşün fazla olmasına rağmen ciddi alıcı bulduğunu söyleyebiliriz. Yarı yarıya düşüş göstermesini fırsat bilen yatırımcılar uzun vadeli HT alımı yaptı. Halen 24 saatlik hacimde alımların yüksek olduğunu görebilmek mümkün. Huobi Token, son 1 aylık süreç içinde neredeyse 3’te 1 oranında düşüş yaşadı. Bu da düşüşün boyutunu daha net gözler önüne seriyor.

HT, 18 dolara yakalasa fiyatıyla önemli sıçrayış yapmıştı. Ancak Çin haberleri sonrasında 6 dolara kadar çekildi. Balina ve bireysel yatırımcıların alım yapmasıyla birlikte toparlanma evresine giren HT yeniden 8 doların üstüne çıkabildi. Son 24 saat içinde yüzde 70 artışla 300 milyon dolarlık yatırım aldı. Toplam piyasa değeri ise 1 milyar doların üzerinde.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X