Büyük İddia:Twitter, Western Union’un Rakibi Olabilir! 

Büyük İddia:Twitter, Western Union’un Rakibi Olabilir! 

Bitcoin Haberleri
Eylül 25, 2021 tarafından Merteren Alkis
20
twitter-western-union-rakibi-olabilir

Büyük İddia:Twitter, Western Union’un Rakibi Olabilir!

En büyük kurumsal Bitcoin yatırımcılarıdan olan MicroStrategy’nin CEO görevinde yer alan Michael Saylor, kripto paraların hayatımızda nasıl yer alacağını gösteren bir video yayınladı. Videoda Chicago’da oturan bir kişi yalnızca IOS kullanıcıları tarafından kullanabilen Twitter bahşiş özelliğini destekleyen Lightining Network protokolü ile El Salvador’da oturan David isimli bir şahısa saniyeler içinde Bitcoin aktardağını gösteriyor. Bu özelliği sayesinde artık insanların Western Union yerine Twitter’ın Bitcoin bahşiş özelliğini tercih edebileceğini aktardı. 

BİTCOİN İLE SANİYELER İÇİNDE PARA GÖNDERMEK MÜMKÜN  

Bitcoin blockchain teknolojisi ile bankalardan ve  daha hızlı ve anonim bir şekilde para transfer etmenizi sağlar. Arkadaşlarınıza Bitcoin gönderebilmek için sahip olmanız gereken tek şey Bitcoin cüzdan adresidir. Gelişmiş teknolojisi ile sizi dolandırıcılıktan korur. Düşük komisyon ücreti ile gelecekte Bitcoin ile para gönderimi daha çok insan tarafından kullanılacaktır. Bu teknolojiyi kullanmak için Türkiye’nin en büyük kripto para borsalarından biri olan Bitlo’yu kullanabilirsiniz.

Yasal Uyarı 

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.  

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X