Büyük Yatırım Şirketi Kurucusu Bitcoin ve Altcoin Tahmini Yaptı!

Büyük Yatırım Şirketi Kurucusu Bitcoin ve Altcoin Tahmini Yaptı!

Bitcoin Haberleri
Mayıs 28, 2020 tarafından koindeks
11
buyuk-yatirim-sirketi-kurucusu-bitcoin-ve-altcoin-tahmini-yapti

Dünyanın en büyük yatırım şirketleri arasında yer alan ve sık sık gündeme gelen Anderessen Horowitz şirketinin kurucularından olan Chris Dixon önemli kripto paralarla ilgili tahminlerde bulundu. Yakın zamanlarda verdiği röportajla bitcoin ve altcoin tahmini yapan Dixon, fiyatların geçmiş yıllardan beri yün yüksek seviyelerden daha düşük olmasına rağmen ivme kaybetmediğini söylüyor. Kripto paralarda yaşanan iniş çıkışların dikkatli takip edilmesi gerektiğini vurguluyor.

Kripto paralar için önemli bir yıl olacak!

Bu sene içerisinde önemli ve büyük projeler başlatılacağını hatırlatan Chris Dixon, bu sene kripto paralar için önemli bir yıl olabileceğini söylüyor. İkinci olan kripto paranın başlatılmasından sonra yeni bir fonun açıklanmasının bireysel şirketlere yatırım yapılmasına neden olduğunu söylüyor. Bu senenin dijital paralara yatırım yapmak için uygun bir yıl olduğunu hatırlatıyor.

Dixon: Bitcoin ve kripto paralar altın günlerini yaşıyor!

A16z şirketinin kurucularından biri olan ve önemli yatırım tahminlerinde bulunan Chris Dixon, kripto para birimi olarak kullanılan bitcoin ve altcoin gibi paraların değer kazanacağını öne sürüyor. Kripto paralar için altın günlerin yaşandığını iddia eden Dixon, önümüzdeki 1 yıl boyunca değer artışının devam edeceğini düşündüğünü söylüyor.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X